Rozpad małżeństwa

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Czy to już koniec małżeństwa ?

Nie jest tajemnicą, że wszystko, co robimy podlega badaniom: co jadamy, jakich używamy kremów, ilu z nas bada się regularnie, ilu z nas jak w zegarku co pół roku odwiedza swojego lekarza stomatologa. Również nasze życie rodzinne znajduje się pod nadzorem specjalnych władz i instytucji.

Koniec małżeństwa

Okazuje się – dzięki analizie ankiet, oficjalnych dokumentów i wielu, wielu innych materiałów – że liczba rozwodów w naszym kraju rośnie z roku na rok. Różne są przyczyny rozpadu małżeństw, wydaje się jednak, że coraz łatwiej jest się rozwieść, a co za tym idzie, coraz mniej mamy cierpliwości do ratowania związku. Oczywiście, wiele jest także sytuacji, kiedy wina którejś ze stron jest ewidentna (choćby zdrada czy alkoholizm…) i kiedy nie pozostaje nic innego, jak przypieczętować – i tak już dokonany – koniec małżeństwa.

Rozwód – wróżba

Wystarczy tylko podzielić majątek, ustalić, kto zajmuje się dziećmi i jaka będzie kwota alimentów (ewentualnie, jeśli nie dojdziemy do porozumienia, zajmie się tym sąd), by rozwód w krótkim czasie stał się faktem. Jeżeli jesteśmy głęboko religijni i wierzymy, że bycie rozwódką czy rozwodnikiem uniemożliwi nam ponowne związanie się z kimś, możemy także wystąpić o unieważnienie małżeństwa. W dzisiejszym świecie wyplątanie się z węzłów małżeńskich jest doprawdy nieskomplikowane. Zdecydowanie trudniej jest doprowadzić nasze życie ponownie do ładu. Nawet jeśli nasz związek praktycznie już nie istniał, nie będzie łatwo oswoić się z tą myślą i rozpocząć życie od nowa. Zawsze możemy zwrócić się o pomoc do przyjaciół i rodziny.

Możemy również skorzystać ze wsparcia oferowanego przez doświadczonego psychologa czy terapeuty. Możemy wreszcie stanąć na nogi, korzystając z pomocy zawodowej wróżki. Wysłucha nas ona, udzieli pomocnych wskazówek i rad, a także powie, co czeka nas w przyszłości (choćby dzięki wróżbom z tarota) może nowa miłość lub świetnie prosperujący interes? Wystarczy jej tylko data Waszego urodzenia, by odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania związane z tym, co szukuje dla Was los. Zwłaszcza jeśli nie macie zbyt wiele wolnego czasu, jest to dla Was idealne rozwiązanie – dobra wróżka pomoże Wam na nowo uwierzyć w siebie i odbudować swoje życie.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy to już koniec małżeństwa ? – rozwód – koniec, wina, przyczyny

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

Pani Danuta


opinie

" Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

Pani Joanna


opinie

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

Pani Urszula


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.