Czy on zdradza ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Zdrada

Wiadomość o zdradzie partnera może być dla nas niemałym szokiem. Bez względu na to, czy dowiadujemy się o niej od samego winowajcy, czy informuje nas o tym nasza najlepsza „przyjaciółka”, czy też sami odkrywamy tę niewygodną dla nas prawdę… zawsze jest to dla nas wielkim zaskoczeniem i przyczynkiem do złamanego serca.

Tarot – karty zdrady

Czasami zdarza się, że podejrzewamy, że partner nas zdradza. Znajdujemy ślady szminki na koszuli, wyczuwamy dobywający się od naszego lubego obcy zapach, zauważamy, że coraz częściej ucieka na jakieś „biznesowe kolacje”. Tyle tylko że nie zawsze musi to oznaczać zdradę! Po drugie… nawet jeżeli oznacza, zawsze mamy jednak nadzieję, że się myliliśmy, że coś nam się przewidziało – stąd wieść także o tej podejrzewanej zdradzie i tak będzie zdumiewająca. Niewierność, jak wskazują badacze, zazwyczaj ma swoje przyczyny w kondycji naszego związku. Nie oznacza to, rzecz jasna, że to my sami jesteśmy winni romansowi naszego partnera, że popchnęliśmy go w ramiona jego kochanki. Wskazuje jednak na to, że coś przeoczyliśmy (zapewne dawno dawno temu…), że – być może – nasz partner przestał czuć, że jest dla nas atrakcyjny i ważny.

Tarot – karty niewierności

Łatwiej jest nam wybaczyć jednorazowy skok w bok, a trudniej długotrwały romans. I w jednym, i w drugim przypadku musimy sobie jednak zadać pytanie o przyczyny, dla których nasz partner nas zdradził i dopiero wtedy zadecydować, jak powinniśmy się teraz zachować: odejść czy zostać. Badania pokazują, że równie często jak mężczyźni, zdradzają swoich partnerów kobiety. Wydaje się nawet, że kobieca zdrada bywa poważniejsza: gdy zdradza mężczyzna, jest to dla niego zazwyczaj jedynie akt cielesny, fizyczny; zdrada kobiety łączy się zawsze z emocjami (podobno kobieta podczas stosunku płciowego – pod wpływem wytwarzanych hormonów – zakochuje się w swoim kochanku…). Co zrobić, jeśli dowiemy się, że nasz partner czy nasza partnerka nie dochowali nam wierności? Wszystko zależy od sytuacji. Pamiętajmy jednak, że odejść zawsze zdążymy, że zawsze warto jest spróbować uratować to, co nas łączy. Poszukajmy więc pomocy u zaufanego psychologa czy doświadczonej wróżki i spróbujmy posklejać nasz związek. Może się uda!

Zdrada tarot – romans dziecko – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy zdradza ? Karty tarota zdrada, Tarot zdrada

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

Pan Rafał


opinie

"Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

Pani Iwona


opinie

"Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

Pani Jolanta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.