Przyszłość związku

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Przyszłość związku

Kiedy jesteśmy sami, cierpimy z tego powodu okropne katusze: czujemy się samotni i niekochani. Szukamy zatem kogoś, kto nas pokocha (z wzajemnością), przytuli, gdy tego potrzebujemy i będzie dla nas wsparciem we wszelkich trudnych dla nas momentach. Nie jest to wcale takie proste, o czym wiedzą chyba wszyscy, którzy choć raz cierpieli z powodu osamotnienia.

Przyszłość w związku

Dlatego, kiedy spotykamy kogoś, kto wydaje nam się odpowiedni, jesteśmy doprawdy przeszczęśliwi. Wystarczy jednak parę miesięcy bycia w związku i… już zaczynają się problemy! I to nawet nie wtedy, gdy nam się nie układa, ale także wtedy, gdy wszystko idzie po naszej myśli, a z naszym wybrankiem / naszą wybranką świetnie się dogadujemy i jesteśmy zadowoleni z życia jak nigdy dotąd. Skąd zatem biorą się kłopoty? Przede wszystkim zaczynamy się martwić przyszłością naszego związku – skoro układa nam się tak dobrze, co zrobić, by taki stan utrzymać, by tego co nas łączy nie zepsuć? Zastanawiamy się wówczas także nad tym, czy nadal będziemy szczęśliwi w tym związku. Mogą się również pojawić wątpliwości co do partnera: a co jeśli on nie czuje tego co ja, jeśli nie traktuje mnie tak poważnie, jak ja jego? co jeśli dla niego to tylko chwilowa przygoda?

Jaki będzie nasz związek ?

Wreszcie… w naszych głowach zaczynają kiełkować plany matrymonialne. Zostawiamy się zatem, kiedy się nasz wybranek nam się oświadczy i czy w ogóle (kto wie, może nie jest zwolennikiem małżeństwa lub uważa, że przed ślubem trzeba się najpierw znać trzydzieści lat albo więcej, lub też nie widzi nas w roli swej przyszłej małżonki, choćby dlatego, że za mało przypominamy jego mamę!…)? Wszystkie te pytania i wątpliwości łatwiej rozwiązać niż się wydaje na pierwszy rzut oka (i nie chodzi bynajmniej o poczekanie na rozwój wypadków i sprawdzenie przyszłości na własnej skórze…). Aby poznać przyszłość naszego związku, wystarczy skorzystać z pomocy doświadczonej wróżki. Stawiając nam wróżbę z tarota powie nam, co czeka nasz związek w przyszłości, a także podpowie, co zrobić, by nasz przyszły los był nawet lepszy od tego wywróżonego. Odpowie również na wszelkie nasze pytania dotyczące przyszłości naszego związku.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Przyszłość związku postaw tarota, plany matrymonialne

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

Pan Tomasz


opinie

“Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

Pani Jolanta


opinie

"Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.