Problemy rodzinne

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Problemy rodzinne

Czy potrafilibyście sobie wyobrazić rodzinę, w której na okrągło, przez cały rok, gościłaby jedynie zgoda? Rodzinę bez najdrobniejszych choćby kłótni, nieporozumień czy niesnasek? I, oczywiście, bynajmniej nie żadną serialową!

Tarot a rodzina

Wiadomo, że jest to zupełnie niemożliwe. Zawsze znajdzie się jakaś kość niezgody, która, dodajmy uczciwie, wcale nie musi być bardzo istotna. Ileż to razy kłóciliśmy się z dziećmi o niepościelone łóżka czy niewysprzątany pokój, a z mężem o to, że nie wyniósł śmieci lub nie kupił śmietany, mimo że prosiłyśmy go o to nieskończoną ilość razy? Problemy rodzinne są integralnym składnikiem życia każdego z nas i nie mają nic wspólnego z brakiem miłości do członków naszej rodziny. Po prostu… przebywając ze sobą często, szczególnie po dniu ciężkiej i stresującej pracy, zdarza się, że puszczają nam nerwy. Jest to zupełnie normalne.

Wróżby na życie rodzinne

Kłopoty w rodzinie mogą mieć jednak inny wymiar, o wiele poważniejszy. Przemoc w rodzinie, alkohol, narkotyki, przestępstwa, to wszystko, choć na pierwszy rzut oka wydaje nam się czymś nierealnym i niemożliwym, jakże często okazuje się, że zdarza się tuż obok nas, pod naszym nosem. Co możemy zrobić, jeśli znamy taką toksyczną rodzinę lub, jeszcze gorzej, jesteśmy jej częścią? Przede wszystkim powinniśmy nauczyć się brać odpowiedzialność za to, czemu możemy w dużej mierze zaradzić. Kiedy słyszymy w mieszkaniu obok regularne krzyki i hałasy, nie włączajmy telewizora czy radia, byleby tego nie słyszeć. Skoro nasza sąsiadka kolejny raz opowiada nam o tym, jak to spadła ze schodów czy to wpadła na szczotkę, nie kiwajmy ze zrozumieniem głowami. Zareagujmy! Zadzwońmy po policję, jeśli jesteśmy świadkami awantury. Uświadommy sąsiadce, że potrzebna jest jej pomoc. Zresztą, nie tylko jej – także jej dzieciom i… mężowi.

Wróżba na członków rodziny

Jeżeli sami jesteśmy członkami rodziny, w której zdarzają się tak poważne problemy jak bicie czy pijaństwo, nie wahajmy się zwrócić o pomoc. Na początek najlepiej znaleźć kogoś, z kim będziemy mogli od serca porozmawiać, kto utwierdzi nas w słusznym przekonaniu, że nasza rodzina jest toksyczna i że coś trzeba z tym zrobić…

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Problemy rodzinne w kartach – Tarot miłosny

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

Pani Ewelina


opinie

"Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

Pani Lidia


opinie

“ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

Pani Jadwiga


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.