Uzdrawianie duszy

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Wróżka o uzdrawianiu duszy – Wróżka Otylia

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, kiedy czujemy się gorzej: jesteśmy słabsi, brak nam cierpliwości do siebie i innych, nawet (zwłaszcza!) tych najbliższych, trudniej nam się skoncentrować. Być może czasami nie do końca jesteśmy w stanie zapanować nad tym, co robimy..

Troszkę tak, jakbyśmy nie byli sobą, jakbyśmy nagle zagubili ścisłe połączenie między naszą duszą a ciałem. Oczywiście, zawsze znajdzie się jakaś wygodna wymówka. Wszyscy wiemy, że jesień i zima (czyli aż połowa roku!), to ciężkie dla nas chwile, pełne chandry, a może nawet i depresji. Po powrocie z urlopu także trudno nam na nowo się zmobilizować i działać tak, jak przed wakacyjnym wyjazdem. Jeśli się przeziębimy, również nie od razu będziemy tak sprawni i aktywni jak wcześniej, przed chorobą. Wytłumaczeń możemy znaleźć całe mnóstwo, tylko… czy zawsze mają one swoje uzasadnienie? Jeżeli osłabienie i brak energii czujemy wówczas, gdy za oknem świeci przepiękne słońce, w naszym życiu wszystko się układa, nasz związek kwitnie, to… co wtedy? Czy to możliwe, że to zwykły spadek formy? Może się okazać, że jednak nie!

Być może w naszym otoczeniu znajduje się ktoś (koleżanka z pracy? sąsiadka?), kto jest wampirem energetycznym, a więc, ni mniej ni więcej, tylko wysysa z nas całą energię życiową. Jeśli tylko zaczniecie coś takiego podejrzewać, bezzwłocznie skonsultujcie się z zaufaną, doświadczoną wróżką (najlepiej internetową – zyskacie wtedy na czasie i zaoszczędzicie znaczną sumę pieniędzy), która powie Wam, czy rzeczywiście w Waszym życiu pojawił się taki wampir i czy Wasza dusza potrzebuje uzdrowienia. Jeśli tak, wskaże Wam również, jakie są sposoby uzdrawiania duszy i, omawiając je wszystkie, wybierze tę najodpowiedniejszą właśnie dla Was.

Najczęściej polecaną metodą jest medytacja. To ona pozwala na nowo odnaleźć własną duszę, pogłębić z nią kontakt i odzyskać stan harmonii między nią a ciałem. Medytacja pozwala także wyciszyć się, skupić na swoim wnętrzu oraz wzbudzić w sobie tyle życiowej energii, ile tylko zapragniecie. Dzięki niej będziecie również cierpliwsi i silniejsi, nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. Bez względu na to czy Wasza dusza potrzebuje uzdrowienia czy nie.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Wróżka o uzdrawianiu duszy, medytacje – Wróżka Otylia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

Pani Irena


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

"Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

Pani Kamila


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.