Wróżka o czytaniu aury

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Czytanie z aury ?

Każdy z nas ma swój sposób na „przeanalizowanie” nowopoznanych osób. Jedni z nas baczną uwagę zwracają na oczy – mówią, że są one zwierciadłem duszy, że w nich można odczytać wszystko; choćby intencje danej osoby, a także jej charakter.

Jaką mam aurę ?

Inni zwracają uwagę na mowę ciała, to, w jaki sposób ktoś gestykuluje, jak mocno ściska rękę na przywitanie, w którą stronę pochyla ciało podczas rozmowy, jak zakłada nogę na nogę, jakim tonem głosu się do nich zwraca. Jeszcze inni będą się kierowali sposobem ubierania się (stylem strojów, a nade wszystko zestawionymi kolorami), kształtem i wielkością dłoni, charakterem pisma i tak dalej. Wariantów dowiedzenia się czegoś o drugim człowieku w dość ekspresowym czasie jest doprawdy mnóstwo. Niewielu ludzi potrafi jednak nie tylko na pierwszy (lub drugi…) rzut oka rozpoznać nasze zamiary czy usposobienie, ale także stan naszego ducha.

Jak wygląda moja aura ?

Można tego dokonać jedynie w jeden sposób: widząc aurę człowieka. Widzenie aury najczęściej jest niezależne od woli doświadczającej je osoby; jest to dar, z którym rodzimy się lub, najczęściej, nie. Aura to coś, co otacza każdego człowieka: barwy, kształty, wszystko to – a jakże! – niematerialne. W zależności od tego, jaka daną osobę otacza aura – w jakim jest ona kolorze / kolorach i w jakim kształcie – można rozpoznać odczuwane emocje, stan psychiczny, a nawet… fizyczny. Innymi słowy, umiejętność widzenia i czytania aury, pozwala również określić stan zdrowia niemal każdego człowieka. Umiejętność taka może się czasami okazać przekleństwem, z którą obdarowani nią, chcąc nie chcąc, muszą nauczyć się żyć.

Zazwyczaj chętnie dzielą się swymi talentami z potrzebującymi pomocy osobami. Jeżeli więc źle się czujecie, od dłuższego czasu jesteście osłabieni, zmęczeni i apatyczni, jeżeli nie wiecie, co Wam dolega i chcecie się przekonać, jakie są przyczyny Waszego złego samopoczucia, jeżeli chcecie się upewnić czy to aby nie wynik poważnej choroby, koniecznie skorzystajcie z porady takiej właśnie osoby. Ktoś, kto potrafi odczytać Waszą aurę, więcej powie Wam o Waszym zdrowiu niż lekarz pierwszego kontaktu czy doświadczony psycholog. Wskaże Wam także odpowiedni dla Was modus operandi.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Wróżka o czytaniu aury, widzenie aury, aura człowieka, stan ducha, aura otaczająca ludzi i przedmioty

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

Pan Bogusław


opinie

"Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

Pani Małgorzata


opinie

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

Pani Urszula


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.