Doradztwo małżeńskie

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Doradztwo dla małżeństw

Podobno z małżeństwem jest tak jak z samochodem. Dopóki jeździ, jest dobrze, kiedy jednak tylko zaczynają się z nim najmniejsze problemy, od razu zaczyna się sypać i wcale nie tak łatwo jest go naprawić.

O tym, że nawet niewielka małżeńska sprzeczka może się przerodzić w cały ciąg gigantycznych burz, wiedzą wszyscy małżonkowie. Dlatego kiedy tylko zaczyna się w ich związku nie układać, czym prędzej udają się do którejś z poradni małżeńskich. Tu zazwyczaj mogą się zdecydować na terapię małżeńską lub specjalne małżeńskie kursy. Takie kursy polegają nade wszystko na wytłumaczeniu obu stronom różnic między płciami, co w dużej części może nam pomóc zrozumieć wzajemne podejście do wielu spraw i wynikające z tych różnic problemy. Z kolei doradztwo małżeńskie podczas terapii dla małżeństw polega na tym, że każde z małżonków ma głos i może się wypowiedzieć na temat trapiących go lub ją kłopotów w związku.

Zdarza się często, że z takich spotkań wynika tylko więcej niesnasek niż było na początku, a naturalną konsekwencją takiego doradztwa rodzinnego jest zaognienie w miejsce poprawy stosunków małżeńskich. Zupełnie inaczej wygląda doradztwo małżeńskie przeprowadzone przez doświadczoną profesjonalną wróżkę. Oczywiście, będziemy mieć tu również możliwość wypowiedzenia się, ale większy nacisk zostanie położony na to, co czeka nas w przyszłości. W tym celu wróżka zaoferuje nam np wróżbę z kart tarota. Dzięki nim nie tylko poznamy naszą przyszłość, ale także dowiemy się, jak możemy jej uniknąć (o ile okaże się być dla nas niepomyślna). Innymi słowy, dzięki profesjonalnej wróżce dowiemy się, jak zapewnić sobie wymarzone przyszłe losy. Co bardzo ważne w dzisiejszym świecie, możemy się na takie doradztwo u wróżki zdecydować także wtedy, gdy nie mamy ani jednej chwilki czasu wolnego dla siebie i naszego partnera.

Po prostu wystarczy, że skorzystamy z usług wróżki internetowej. Po poradę do niej będziemy się więc mogli zgłosić o dowolnej porze dnia i nocy. A do tego, co przecież współcześnie równie ważne, dostaniemy ją zupełnie za darmo. Jeśli więc macie jakiekolwiek problemy małżeńskie, zaufajcie wróżce.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
Wróżka doradza w małżeństwie, poradnia małżeńska, doradztwo rodzinne, terapia dla małżeństw, kursy małżeńskie

Opinie o mojej pracy

opinie

“witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

Pan Adam


opinie

"Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

Pani Iwona


opinie

"Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

Pani Małgorzata


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 382


Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.