Wróżka od związków

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Stres i zmęczenie związkiem

We współczesnym świecie każdy z nas jest zabiegany i zmęczony. Codzienne coraz wcześniejsze pobudki, dojazdy do pracy (w korkach i wszechobecnym ścisku), współpraca z nieludzkim szefem i jeszcze mniej ludzkimi kolegami czy koleżankami, zostawanie po godzinach i tym podobne, to wszystko powoduje, że kiedy wreszcie wrócimy późnym wieczorem do domu, jesteśmy zestresowani i wykończeni.

Brak odpoczynku oraz problemy w pracy są podstawowymi przyczynami stresu i powodują napięcie w związkach i rodzenie się agresji (w stosunku do partnera, nas samych, może nawet naszych dzieci). Gorzej jeśli stres pojawia się także w naszym związku. Może on być spowodowany czymś odległym, zupełnie od nas niezależnym. Najczęściej jednak jest tak, że wynika on ze stresu w pozostałych sferach naszego życia, szczególnie w pracy. Wówczas nasze życie staje się jedną wielką katastrofą: stresująca praca, stresujący związek – trudno jest żyć w takim otoczeniu, bez chwili wytchnienia i zrozumienia ze strony małżonka czy małżonki.

Jak tylko możemy, musimy zatem zadbać o to, co nas łączy z ukochaną osobą, by nie stać się jednym z tym stresujących związków, o których tyle się czyta w kolorowej prasie. Jak jednak tego dokonać? Jak nie przenosić stresu związanego z pracą do naszego małżeństwa? Z pewnością dobrym sposobem będzie odstresowanie się, przy pomocy medytacji, długiej ciepłej kąpieli, kubka gorącego kakao, spaceru z psem czy pobiegania. Dobrze jest także zainwestować w nasz związek: baczniejszą uwagę zwrócić na naszego partnera, przyjrzeć się jego potrzebom, wybrać gdzieś wspólnie na kolację, do kina czy do teatru i przypomnieć sobie nasze pierwsze randki, które zadecydowały o tym, że zdecydowaliśmy się spędzić razem całe nasze życie. Ponadto możemy udać się do doświadczonej profesjonalnej wróżki, która dzięki wróżbom ujrzy naszą przyszłości i podpowie nam, co zrobić, by w przyszłości wszystko układało się po naszej myśli. Można sobie także przygotować pytania do niej, na które odpowiedź koniecznie chcielibyśmy poznać (kiedy zdecydować się na dziecko? czy kupić dom, który ostatnio oglądaliśmy? itd.).

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
Wróżka na stres w związku, Wróżka od związków, agresja, brak odpoczynku, problemy w pracy, przyczyny stresu, napięcie w związach

Opinie o mojej pracy

opinie

"Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

Pani Ewelina


opinie

“Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”

Pani Marzanna


opinie

“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 382


Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.