Doradztwo życiowe od wróżki

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Doradztwo życiowe

Każdy z nas przeżywa w swoim życiu lepsze i gorsze momenty. Bez względu jednak na to czy wszystko układa się aktualnie po naszej myśli (mamy świetnie płatną pracę, spotkaliśmy miłość naszego życia, wygraliśmy na loterii, założyliśmy własną firmę, wyszłyśmy za mąż / ożeniliśmy się, oczekujemy potomka czy, po prostu, jesteśmy zdrowi i żadne większe problemy nie zaprzątają naszej głowy), zawsze może się zdarzyć sytuacja, w której będziemy potrzebowali porady życzliwej nam osoby.

Doradca duchowy

Być może będzie chodziło jedynie o jakieś błahe, nieistotne sprawy: wybór nowej fryzury, zmianę diety lub kupno domowego zwierzątka; być może jednak kwestia okaże się istotniejsza: podjęcie decyzji o zamianie lub kupnie mieszkania, wybór życiowego partnera, dylemat czy założyć rodzinę już w tym momencie czy jeszcze trochę poczekać… – bez względu na wagę naszego problemu, warto poradzić się kogoś nam bliskiego. Najlepiej, rzecz jasna, porozmawiać na temat naszych życiowych wyborów z kimś, kto nas zna najlepiej: mężem, przyjaciółką, mamą lub siostrą. Nie zawsze jest to jednak możliwe, gdyż nie zawsze łatwo im będzie udzielić nam odpowiedniej rady.

Z pewnością poradzą sobie z pomocą w życiu codziennym czy nawet udzielą jakiejś życiowej porady. Czy będą nam mimo wszystko potrafili odpowiedzieć na tak elementarne pytanie jak o to, jak żyć, by być szczęśliwym? Bardziej skomplikowanym doradztwem życiowym powinien się już zająć profesjonalista. Kto może zatem zostać naszym doradcą życiowym? Propozycji może znaleźć się nawet kilka: wypróbowany psycholog, zaufany ksiądz czy też doświadczona wróżka. Szczególnie ta ostatnia opcja może okazać się wygodna, gdyż będzie wymagała minimalnego nakładu czasu, którego w dzisiejszym świecie ciągle nam przecież brakuje. Dzięki wróżbom z kart tarota podpowie nam, co przyniesie nam nasza przyszłość i udzieli stosownych wskazówek co do naszych wyborów życiowych. Możemy ponadto przygotować sobie pytania, na które odpowiedzi chcemy koniecznie poznać. Z takim doradcą z pewnością będzie nam się żyło łatwiej.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Doradztwo życiowe od wróżki, doradca duchowy, pomoc w życiu codziennym

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

Pani Anna


opinie

“Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

Pani Jolanta


opinie

“ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

Pani Ewa


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżki

Czytaj więcej...

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.