4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zmień perspektywę na inną

  Momenty wielkiego stresu są w stanie zmienić twoje rozumienie rzeczywistości. Czasem należy zwolnić, nabrać dystansu. Spróbować spojrzeć na konkretny problem z innej perspektywy. Takie przyjrzenie się problemowi z różnorakich punktów widzenia, może prowadzić do ciekawych i nieprzewidzianych refleksji.

  Żartuj

  Jeśli znajdujesz się w stresującej sytuacji, np. stoisz w zatorze drogowym, i myślisz, że gniew i złość rosną w tobie, rozejrzyj się dookoła. Odszukaj coś, co zajmie Twoje myśli, pozwoli ci się zrelaksować, pośmiać.

  Jak opanować złość na dziecko ?

  Fitness

  Siedzenie w miejscu i wyolbrzymianie kłopotów nie pomaga ich rozwiązaniu. Wprost przeciwnie, może wywoływać w nas coraz większy obawę i irytację. Joga, proste, rozluźniające ćwiczenia, a nawet taniec potrafią pomóc w rozluźnieniu napięcia wewnątrz nas.

  Frustracje

  Opowiedz o swoich emocjach komuś zaufanemu: koledze, małżonkowi, partnerce. Zdarza się, że wykrzyczenie tego, co nas męczy, dotyka, jest świetnym sposobem na zyskanie wewnętrznego spokoju. Pamiętaj tylko, że nie chodzi tu o „wylanie złości” na kogoś, na wyładowaniu emocji na nim, ale o odszukanie dobrego słuchacza, który wysłucha naszych żali.

  Poszukaj pomocy specjalisty

  Rozmowa z wyuczonym psychologiem potrafi pomóc w znalezieniu przyczyny irytacji i stresu, jak również w wymyśleniu odpowiedniejszych sposobów radzenia sobie z nimi. Często rzeczywiście warto zaufać fachowcowi.

  Określ źródło gniewu

  Jeśli systematyczne dojazdy do pracy sprawiają, że odczuwasz zdenerwowanie i jesteś sfrustrowana, spróbuj zmienić trasę lub prędzej wychodzić do pracy. Jeśli twój współpracownik jest hałaśliwy i gadatliwy, przynieś do pracy słuchawki i słuchaj muzyki. Zwyczajnie wyszukaj źródło nerwowości i tremy, a później odszukaj rozwiązanie, które pozwoli ci obniżyć to napięcie.

  Potrzebujesz zmiany otoczenia

  Jeśli coś cię rozzłościło w pracy lub w mieszkaniu, pozwól sobie na krótką chwilę odpoczynku. Wyjdź na spacer. Obejdź dom dookoła. Pooddychaj rześkim powietrzem. Po tym twój mózg będzie spokojniejszy, ciało mniej spięte. Zyskasz obiektywniejszą perspektywę kłopotu, z którym musisz się zmagać.

  Naprawdę głębokie oddechy

  Jeśli skupimy się na nabieraniu powietrza, robiąc niespieszne, dostosowane oddechy, nasze ciało i mózg się ustabilizują. Skup się na oddychaniu. Możesz co więcej w głowie nadawać mu rytm: wdech – wydech. Jeśli dasz radę, wygodnie usiądź, pozwól szyi i ramionom w pełni się rozluźnić. Nabieraj powietrze głęboko przez nos, wydychaj powietrze przez usta. Zwróć uwagę na podnoszący się brzuch.

  Mantruj

  Powielanie uspokajającej frazy jest w stanie udzielić pomocy w skomplikowanych chwilach. Musisz mówić je głośno lub po cichu. Zorientujesz się, że po jakimś czasie twoje samopoczucie wzrośnie w znacznym stopniu. Trzeba sobie uszykować spis takich wyrażeń w notatniku w komórce i zaglądać do nich w denerwujących przypadkach.

  Uruchom wyobraźnie

  W nerwowej sytuacji, gdy trudno ci złagodzić myśli i podjąć właściwą decyzję, trzeba na chwilę usiąść i wymyślić sobie swoje miejsce „szczęśliwości”. Zastanów się nad miejscem, które cię relaksuje, odpręża. Czy potrafisz sobie wyobrazić te melodie, zapachy, pejzaże? Wywołaj ten obraz w głowie. W ten sposób odprężysz ciało i mózg, uspokoisz oddech. Wygenerujesz jasność myślenia.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak opanować złość na dziecko ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  “ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.