4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżenie z ręki

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Chiromancja

  Wróżenie z ręki odkryje wiele tajemnic – powie o tym, co Państwa dręczy i cieszy, co sprawia przykrość i przynosi satysfakcję. Tajemnicza linia życia przestanie być tajemnicza. Na pewno rozwiąże wiele zagadek i wątpliwości, jednak najlepsze i najmocniej polecane jest wróżenie z kart tarota przez e-mail. Specjalizuję się w tarocie i gwarantuję wysoką sprawdzalność tartotowych przepowiedni, wróżb i porad.

  Wróżenie z rąk

  Nie wierzą Państwo? Wystarczy się skontaktować, porozmawiać, sprawdzić, wyjaśnić wątpliwości. Będą one na pewno efektywnie objaśnione pod jednym warunkiem – że zgłoszą się Państwo w tej kwestii do mnie. Czekam na ten kontakt z utęsknieniem.

  Wróżenie z kart

  Dzięki mojej empatii oraz umiejętnościom zawodowym jestem w stanie pomóc w odpowiedzi na różnorodne pytania, dlatego zachęcam do rozmowy ze mną, takiej wygodnej, bo mejlowej, dołożę wszelkich starań, aby Państwo byli z niej zadowoleni. Za zaufanie płacę zaufaniem, za szczerość odwzajemnię się szczerością. Podpowiem, poradzę, podniosę na duchu, jestem do Państwa dyspozycji i chętnie współpracuję z tymi, którzy takiego współdziałania potrzebują.

  Zapraszam na moje wróżenie z kart Tarota – Wróżka Otylia

  Chiromancja, znana również jako wróżenie z dłoni, jest jednym z najstarszych znanych systemów wróżenia. Jej początki sięgają tysięcy lat wstecz. Chiromancja była praktykowana w starożytnych cywilizacjach, takich jak chińska, indyjska, babilońska i egipska. W różnych kulturach wykształciły się różne metody i techniki chiromancji.

  Najwcześniejsze zapiski o chiromancji pochodzą z Indii i datowane są na około 2000 rok p.n.e. Chiromancja była również praktykowana w starożytnym Egipcie, gdzie dłonie traktowano jako źródło informacji na temat przyszłości i charakteru jednostki. W Chinach chiromancja była znana już w okresie dynastii Zhou (około 1046-256 p.n.e.), a chińscy uczeni opracowali swoje własne techniki odczytywania dłoni.

  Chiromancja znalazła się również w tradycji greckiej i rzymskiej. Starożytni Grecy i Rzymianie wierzyli, że dłonie zawierają tajemnice dotyczące losu człowieka. Praktykowali chiromancję jako formę divinacji.

  W średniowieczu chiromancja stała się popularna w Europie, gdzie rozwijały się różne szkoły chiromancji i techniki odczytywania dłoni. Współczesna chiromancja jest kontynuacją tych starożytnych tradycji i nadal jest praktykowana na całym świecie.

  Chiromancja może być postrzegana jako forma sztuki wróżenia, ale również jako narzędzie do samopoznania i rozwoju osobistego. Niezależnie od przekonań, chiromancja pozostaje fascynującym aspektem historii ludzkości i jest wciąż praktykowana przez wielu entuzjastów na całym świecie.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżenie z ręki odkryje wiele tajemnic – Wróżenie z kart

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  “ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.