4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Odblokowanie się

  Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która jest ślepą uliczką, relacje pokroju „lepszy rydz jak nic”, nieodpowiednie warunki mieszkaniowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota może udzielić Ci wsparcia tak, aby odzyskać moc.

  Wróżba to nowe doświadczenie

  12 powodów dla których możesz skorzystać z usług tarocistki

  Postaw na coś nowego! Zapewne istnieje w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się ślepym zaułkiem. Strajk wobec zmian prowadzi tylko do letargu. Tarot działa niczym doskonała latarka, przesuwając utrudnienia na drodze i odkrywając możliwości. Za cenę kilku drogich kaw możesz doświadczyć czegoś, co faktycznie jest w stanie dać Ci zastrzyk energii! W końcu rześkie spojrzenie może okazać się właśnie tym, co jest dla Ciebie konieczne, aby obudzić w sobie rewolucyjnego ducha.

  Bycie w zgodzie z samym sobą

  Życie w cnocie wymaga, aby to, co wychodzi z Twoich ust, myślisz i wykonujesz, było w zgodzie ze sobą. Aby dostać ten wzniosły styl życia, należy odkryć i pozyskać swoje autentyczne „ja”. Czasami okazuje się to być naprawdę trudnym zadaniem. Nacisk ze strony społeczeństwa i niecne miary sukcesu potrafią zwrócić nas przeciwko naszej rzeczywistej naturze. Strach przed porzuceniem, obawy przed niedopasowaniem, poczucie porażki potrafią wleźć do naszej psychiki i okraść nas z radości. Tarot sugeruje oczywiście środki profilaktyczne i potrafi nas wepchnąć ponownie na silniej zrównoważone tory.

  Ubogacenie wnętrza

  Wszyscy musimy praktykować szlifowanie się. Oznacza to, że trzymamy się zaledwie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie wykorzystujemy lub które uwielbiamy. Bajzel, rupiecie, niepotrzebne rzeczy – wszystko to musimy wywalić lub zutylizować. Gotówka w naszych portfelach i środki w naszych bankach powinny być traktowane z uznaniem. Po sesji z kartami poczujesz się pobudzona do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

  Jasność myśli

  Bystry umysł jest doskonałym aparatem. Jest to nie mająca ceny zdolność, aby być w stanie wyrokować natychmiastowe i zdecydowane postanowienia, a w drugiej kolejności czytelnie tłumaczyć swoje zdanie i życzenia. Przesłania Tarota wyznaczają, abyśmy wykorzystywali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. W momencie gdy rozważamy wybory, musimy podążać za naukami kart, stawiając nasze emocje na bok, pozwalając intuicji świecić w ciemności i przymykając oczy na rozproszenie uwagi. Rozkład tarota pomoże Ci osiągnąć spokój i rozwiązanie w skomplikowanych sytuacjach.

  Uwolnij się od tego, co już Ci nie służy

  Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktokolwiek inny w Twoim życiu jest w ciężkim niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uchronienia się od negatywnych przekonań, toksycznych relacji, niecnych dążeń lub czegokolwiek innego, co stopuje nas przed życiem na całego.

  Zachęca do mówienia za siebie

  Tarot naciska, abyśmy odnaleźli swój głos, ale wyzbywali się niemiłych słów. Karty mobilizują nas do zaangażowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspomagają naszą zdolność do odłożenia emocji na bok, bycia obiektywnym i zrównoważonym w naszych opiniach, rozważnego używania słów i zawiązywania decyzji z całkowitą pewnością o ich prawidłowości.

  Poradzenie sobie z rozczarowaniem

  W pewnym momencie życia niemal każdy doznaje straty i złamanego serca. Kiedy nic nie idzie po Twojej myśli, wróżba z Tarota może udzielić Ci pomocy by uwolnić się od cierpienia i na nowo pozyskać wiarę.

  Szukanie mądrości w życiu

  Co jest takiego pokręconego w szukaniu mądrości? Co jest nietypowego w studiowaniu i dyscyplinie? Zastanów się nad możliwością jaką jest życie wyzute z mądrych wskazówek lub wiary w siłę wyższą… Tarot pomaga nam zrozumieć i zaakceptować, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to często bywa, może być też znaczące i istotne.

  Autorefleksja

  Poszukując wiedzy i ukazując prawdę, wkrótce odszukamy nasze własne, świecące światło. Naszym najgłówniejszym celem staje się umiejętność dawania tropów zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy złamanym sercom.

  Czasami to po prostu rozrywka

  Tarot jest w stanie ofiarować Ci powodów do świętowania! Wesołość i śmiech są istotnymi wynikami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i spowoduje, że poczujesz się jakbyś już nie była ociężała. Tak, Tarot kocha się bawić. I po właściwym odczycie, Ty także będziesz.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  12 powodów dla których możesz skorzystać z usług tarocistki

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Pani Otylio - bardzo,bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam i jestem pod WIELKIM wrażeniem. W wolnej chwili przeczytam to po raz kolejny i w domowym zaciszu przeanalizuję zdanie po zdaniu wyciągając cenne wnioski i wskazówki. ”

  Pani Marzena


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.