4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Namiary na dobrą wróżkę

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Kontakt do wróżki

  Jeżeli szukacie dobrej wróżki dla siebie, której powierzycie swoje kłopoty, zmartwienia, swoją prywatność i intymność to jestem przekonana o tym, że trafiliście na moją stronę nieprzypadkowo.

  Szukam dobrej wróżki przez internet…

  Jeżeli szukasz dobrej i zaufanej wróżki przez internet to służę Ci pomocą. Moje bogate doświadczenie i intuicja pozwolą Ci zupełnie inaczej spojrzeć na Twoje, własne życie. Jestem osobą godną zaufania i mogę zagwarantować wam, że moje cała nasza korespondencja zostaje tylko i wyłącznie między nami.

  Kontakt do dobrej wróżki

  Ze swojej strony mogę Państwa zapewnić, ze bez względu na wszystko – zawsze piszę prawdę o tym co widzę w rozkładzie kart.

  Dane kontaktowe do wróżki Otylii

  Znalezienie dobrej wróżki może być wyzwaniem, ponieważ istnieje wiele różnych metod wróżenia i podejść do tej praktyki. Oto kilka kroków, które mogą ci pomóc znaleźć odpowiednią wróżkę:

  1. Badanie online: Internet jest pełen ogłoszeń wróżek i tarocistek. Możesz rozpocząć swoje poszukiwania od przeszukiwania internetu, korzystając z wyszukiwarek lub odwiedzając strony internetowe specjalizujące się w wróżbach.
  2. Opinie i recenzje: Gdy znajdziesz wróżkę, którą rozważasz, zacznij szukać recenzji i opinii od innych klientów. Czy są zadowoleni z usług tej wróżki? To może dać ci wgląd w jakość jej pracy.
  3. Zapytaj znajomych: Może masz znajomych lub rodziny, którzy korzystali z usług wróżki. Zapytaj ich o ich doświadczenia i czy mogą polecić jakąś osobę.
  4. Sprawdź kwalifikacje: Niektóre wróżki mają certyfikaty lub kwalifikacje w dziedzinach takich jak tarot, astrologia czy numerologia. Sprawdź, czy osoba, którą rozważasz, posiada odpowiednie kwalifikacje.
  5. Skonsultuj się: Przed spotkaniem się z wróżką lub skorzystaniem z jej usług, porozmawiaj z nią telefonicznie lub przez e-mail. To pozwoli ci poznać ją lepiej i zrozumieć, czy jesteś z nią kompatybilny.
  6. Bądź ostrożny z obietnicami: Ostrzeżenie przed wróżkami, które obiecują rozwiązanie wszystkich twoich problemów. Wróżby są narzędziem do zrozumienia i refleksji, ale nie zawsze dostarczają prostych rozwiązań.
  7. Zaufaj swojej intuicji: Jeśli coś cię niepokoi w związku z daną wróżką, zaufaj swojej intuicji. Nie jesteś zobowiązany korzystać z usług osoby, która nie wydaje ci się odpowiednia.
  8. Pamiętaj o etyce: Dobre wróżki zawsze będą traktować cię z szacunkiem i nie będą wykorzystywać cię finansowo. Bądź czujny na wszelkie nieetyczne praktyki.
  9. Zrób próbę: Jeśli jesteś niepewny, czy dana wróżka jest odpowiednia dla ciebie, możesz rozpocząć od jednej sesji konsultacyjnej, aby ocenić, czy jej podejście i rady ci odpowiadają.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Namiary na wróżkę – namiar do sprawdzonej wróżki – adres wróżki

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.