4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Szukasz manifestacji wszystkich swoich pragnień

  Karty tarota często pomagają nam być mistrzami manifestacji, co najzwyczajniej oznacza, że jesteśmy w stanie naprawdę dostroić się do naszej intuicji, aby uzyskać to, czego pragniemy w życiu. Pozyskanie rozkładu tarota jest perfekcyjnym sposobem na nieustanne dopracowywanie swojej intuicji. Kiedy podejmiesz kroki by dowiadywać się więcej o sobie z rozkładów tarota, jesteś w stanie zastosować te nauki we własnej codzienności i zapamiętać kluczowe informacje, które są niezbędne dla Twojej drogi życiowej.

  6 powodów, aby skorzystać z wróżb online

  Chcesz otworzyć firmę

  Jeśli masz cele, ale nie masz zielonego pojęcia od czego rozpocząć, albo czujesz się wystraszona lub niezachęcona, wróżby zapewnią Ci poradę mającą na celu znalezienie najlepszego sposobu działania. Przypomną Ci z jakiego powodu podjęłaś swój projekt w pierwszej kolejności, co mogło wytworzyć pewne trudności, ale także pomogą Ci zaobserwować Twoje nowe przedsięwzięcie z kompletnie nowej perspektywy, która doprowadzi Cię do dobrobytu.

  Szukasz rad od przewodników duchowych

  W sytuacji kiedy ktoś Ci wróżby z tarota, możesz zadać pytanie o wszystko. Twoi przewodnicy duchowi są za każdym razem przy Tobie, więc wszystkie ich odpowiedzi i porady są dopasowane do Ciebie. Bez względu na to, czy chodzi o miłość, karierę, czy finanse. Przewodnicy będą komunikować się za pomocą karty tarota i podarują Ci wgląd, którego poszukujesz, aby mocniej zrozumieć swoje wyższe ja.

  Masz do podjęcia ważną decyzję

  Jesteś na życiowym zakręcie i czujesz się za bardzo przytłoczona, aby podjąć decyzję sama. Postawienie tarota lub inne wróżby pomogą Ci uzyskać odpowiedź na niektóre z Twoich największych pytań, w taki sposób abyś była w stanie decydować, która będzie dla Ciebie najmocniej odpowiednia. Niezależnie od tego czy chodzi o miłość, karierę czy finanse, ułożenie tarota da Ci jasność, której szukasz.

  Planujesz zakończenie relacji

  Problemy z relacjami są do bani, ale to, co jest bardziej do kitu to nierobienie z nimi nic. Jeśli posiadasz problemy z komunikacją ze swoim ukochanym i próbujesz dowiedzieć się, dlaczego to czytanie tarota będzie wyraźnie zarysowywać co jest trudnością. Odczyty tarota są także wyśmienitym rozwiązaniem na potwierdzenie, czy jesteś z bratnią duszą, miłością karmiczną, czy nawet bliźniaczym płomieniem. Jeśli jesteś w stanie wolnym, nie martw się – odczyt tarota pozwoli Ci dowiedzieć się o cichych wielbicielach lub zmierzającej ku Tobie miłości, o której nie widziałaś.

  Chcesz, aby wszechświat potwierdził to, co już wiesz

  Znasz to zgryźliwe uczucie, które masz z tyłu głowy na temat czegoś? Jest to Twoja intuicja, która próbuje do Ciebie przemówić. Karty tarota pomogą Ci wyciągnąć ten wewnętrzny głos za zewnątrz i często potwierdzą to, co wcześniej intuicyjnie wiedziałaś. Czasami tarot nakreśli nam to, czego nie pragniemy wiedzieć, jednakże wszystko to, co musimy usłyszeć.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  6 powodów, aby skorzystać z wróżb online

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

  Pani Izabela


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.