4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Szukasz wróżb wysyłanych na e-mail ?

  O moich wróżbach e-mail możesz przeczytać sobie tutaj: https://blog.otylia.pl/wrozby-e-mail/

  Poniżej możesz również zobaczyć artykuł o tym dlaczego sama poczta e-mail jest taka fajna i dlaczego jest tak nie doceniana.

  Wróżby email

  Ustalanie priorytetów

  Jeśli otrzymujesz wiadomość, to najpierw odczytasz jej temat. Dlatego możesz łatwo filtrować i nadawać priorytety istotnym wiadomościom. Jakiekolwiek zbędne e-maile można usunąć nawet bez ich otwierania.

  Automatyzacja

  E-maile zawierają również funkcję autorespondera. Autoresponder z koeli oznacza, że zautomatyzowane e-maile mogą być dostarczane wstecznie do nadawcy, jeśli odbiorcy nie mogą odebrać w danym momencie wiadomości.

  Szybkość dostarczenia

  E-maile są dodatkowo bardzo szybkie. W ciągu tylko kilku sekund e-maile mogą być wysyłane i odbierane przez odbiorców, niezależnie od tego, gdziekolwiek na świecie są w danym momencie. W rzeczywistości nie ma innych usług na świecie, które oferują podobną prędkość.

  Załączniki

  Możliwość wykorzystania załączników jest dodatkową częścią wiadomości e-mail. Prócz tekstu w wiadomości mogą być dodawane załącznik. Załączniki mogą być w różnorodnej formie, jak choćby: zdjęcia, filmy, muzyka, dokumenty lub pliki PDF. Dzięki temu do usługi dodawana jest większa wartość.

  Dostępność

  E-maile mogą być używane jako nośnik danych, czyli inaczej miejsce, w którym ludzie będą mogli zapisać istotne pliki i dokumenty. Informacje te mogą być dostępne w każdej części świata w jakimkolwiek czasie, niezależnie od kraju, w którym jesteś aktualnie. Bez względu na to czy jesteś w miejscu pracy, w domu lub za granicą – możesz odczytać wiadomości.

  Łatwość używania

  E-maile są także łatwe w zastosowaniu. Nawet ludzie z podstawowymi kompetencjami komputerowymi będą zdolne wysyłać i odbierać e-maile. Nadawca musi tylko wspomnieć o odbiorcy, uzupełnić temat i wiadomość. Na końcu wystarczy nacisnąć przycisk wysyłania.

  Reklamy

  E-maile mogą być na dodatek wykorzystywane jako narzędzie w marketingu. Przykładowo, firma może sprzedawać swoje produkty do ogromnej ilości klientów z użyciem e-maila.

  Poprawa zdolności językowych

  Pisanie wiadomości e-mailowych to także gwarancja poprawy zdolności językowych. Pisząc wiadomość utrwalasz język pisany, a dzięki wbudowanej opcji autokorekty edytor pokazuje Ci błędy językowe, w konsekwencji czego będziesz pisała bezbłędnie.

  Przyjazne dla środowiska

  E-maile są zupełnie usługą elektroniczną. Nie wymagają zatem żadnego papieru do funkcjonowania. Usługa „bezpapierowości” znaczy z kolei, że nie ma namacalnych szkód wyrządzonych środowisku.

  Koszt

  Poza opłatami za połączenia internetowe, usługi poczty elektronicznej są zupełnie nieodpłatne. W porównaniu z większością innych tradycyjnych taktyk komunikacji, takich jak poczta, faks czy telefon. Koszt wysłania e-maila jest naprawdę niski. Masz możliwość wysłać wiele e-maili do ogromnej liczby ludzi, niezależnie od dokumentu, który chcesz wysłać.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby email

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.