4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on mnie zdradza ?

  Być może wiesz jakie są niewątpliwe przejawy niewierności partnera, takie jak czatowanie na portalach randkowych długo po rozpoczęciu związku lub późne powroty do domu bez solidnej wymówki. Ale aby naprawdę zidentyfikować zdradzającego, warto rozpoznawać małe oznaki, które nie są tak proste. Niniejsze wskaźniki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć sensowne wyjaśnienia, ale jeśli twoje przeczucia naprawdę próbują Ci coś powiedzieć, mogą okazać się niezwykle pomocne.

  Często oskarża Cię o zdradę

  Ponadto, że jest to typowa projekcja, ta metoda służyć ma dwóm celom. Stawia Cię w defensywie, więc nie masz okazji wziąć pod uwagę odmiennej ewentualności. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który nigdy nie zdradza. Może to być również prawdziwa odpowiedź na uprzytomnienie sobie, że skoro jemu upiekło się ze zdradą, tak może być również w Twoim przypadku.

  Czy on mnie zdradza - Tarot

  Nie zwierzają się już Tobie tak jak kiedyś

  Mniejsza skłonność do omawiania z tobą problemów może być oznaką, że twój partner zwierza się innej osobie. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

  Szuka nowości w seksie

  Jasne możliwe jest, że po prostu chcą zaznać czegoś nowego. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to super. Jednakże kolejne oznaki zdrady wspólnie z istotnie zauważalną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że nabywają te umiejętności od innej osoby i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

  Bardziej o siebie dbają

  W momencie gdy Twój partner znowu zaczyna ćwiczyć na siłowni, inwestuje w nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to wynikać z tego, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

  Nagle zaczynają Cię krytykować

  Osoby niewierne czasami starają się motywować swoje postępowanie, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie mieli wyboru. Często ma to miejsce w sytuacjach, w których osoba niewierna czuje, że jest zakochany w tej drugiej, ponieważ czuje, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

  W ich rodzinie były przypadki akceptowanej zdrady

  Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie rodzice zdradzali się nawzajem a mimo tego, wciąż byli małżeństwem, to możesz mieć powody do obaw, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

  Przestaje zauważać problemy w związku

  Zdradzani ludzie często są zaskoczeni, podczas gdy uzyskują informację się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ myśleli, że wszystko układa się dobrze podczas gdy, zdrada się rozpoczęła. Ale niejednokrotnie motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane w innym miejscu.

  Nagle zainteresował się gotówką

  Zdradzający często uciekają się do gotówki, w momencie kiedy zabierają swoich tajemniczych partnerów na miasto, po to by ich partnerzy nie mogli śledzić ich wydatków. Lecz jeśli jesteście w posiadaniu wspólnego konta finansowego, masz sposobność mieć na uwadze zwiększoną ilość wypłat z bankomatów.

  Początkiem Twojego związku był romans

  Dla wielu osób hasło „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest realne. Jest to niebagatelna oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

  Zapominają, jakie historie już Ci opowiedzieli

  W sytuacji kiedy twój partner ostatnio zaczyna opowiadanie od pytania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wiązać się z tym, że ma trudności ze śledzeniem kilku wersji wydarzeń.

  Wpadają w irytację, gdy próbujesz się z nimi skonfrontować

  Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał dobre wyjaśnienie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, ponieważ odkryłaś jego tajemnicę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Zwykle próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy on mnie zdradza – Tarot

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.