Czy on mnie zdradza ?

Być może wiesz jakie są niewątpliwe przejawy niewierności partnera, takie jak czatowanie na portalach randkowych długo po rozpoczęciu związku lub późne powroty do domu bez solidnej wymówki. Ale aby naprawdę zidentyfikować zdradzającego, warto rozpoznawać małe oznaki, które nie są tak proste. Niniejsze wskaźniki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć sensowne wyjaśnienia, ale jeśli twoje przeczucia naprawdę próbują Ci coś powiedzieć, mogą okazać się niezwykle pomocne.

Często oskarża Cię o zdradę

Ponadto, że jest to typowa projekcja, ta metoda służyć ma dwóm celom. Stawia Cię w defensywie, więc nie masz okazji wziąć pod uwagę odmiennej ewentualności. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który nigdy nie zdradza. Może to być również prawdziwa odpowiedź na uprzytomnienie sobie, że skoro jemu upiekło się ze zdradą, tak może być również w Twoim przypadku.

Czy on mnie zdradza - Tarot

Nie zwierzają się już Tobie tak jak kiedyś

Mniejsza skłonność do omawiania z tobą problemów może być oznaką, że twój partner zwierza się innej osobie. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

Szuka nowości w seksie

Jasne możliwe jest, że po prostu chcą zaznać czegoś nowego. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to super. Jednakże kolejne oznaki zdrady wspólnie z istotnie zauważalną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że nabywają te umiejętności od innej osoby i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Bardziej o siebie dbają

W momencie gdy Twój partner znowu zaczyna ćwiczyć na siłowni, inwestuje w nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to wynikać z tego, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Nagle zaczynają Cię krytykować

Osoby niewierne czasami starają się motywować swoje postępowanie, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie mieli wyboru. Często ma to miejsce w sytuacjach, w których osoba niewierna czuje, że jest zakochany w tej drugiej, ponieważ czuje, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

W ich rodzinie były przypadki akceptowanej zdrady

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie rodzice zdradzali się nawzajem a mimo tego, wciąż byli małżeństwem, to możesz mieć powody do obaw, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

Przestaje zauważać problemy w związku

Zdradzani ludzie często są zaskoczeni, podczas gdy uzyskują informację się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ myśleli, że wszystko układa się dobrze podczas gdy, zdrada się rozpoczęła. Ale niejednokrotnie motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane w innym miejscu.

Nagle zainteresował się gotówką

Zdradzający często uciekają się do gotówki, w momencie kiedy zabierają swoich tajemniczych partnerów na miasto, po to by ich partnerzy nie mogli śledzić ich wydatków. Lecz jeśli jesteście w posiadaniu wspólnego konta finansowego, masz sposobność mieć na uwadze zwiększoną ilość wypłat z bankomatów.

Początkiem Twojego związku był romans

Dla wielu osób hasło „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest realne. Jest to niebagatelna oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

Zapominają, jakie historie już Ci opowiedzieli

W sytuacji kiedy twój partner ostatnio zaczyna opowiadanie od pytania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wiązać się z tym, że ma trudności ze śledzeniem kilku wersji wydarzeń.

Wpadają w irytację, gdy próbujesz się z nimi skonfrontować

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał dobre wyjaśnienie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, ponieważ odkryłaś jego tajemnicę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Zwykle próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy on mnie zdradza – Tarot

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

Pani Anna


opinie

“Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

Pani Irena


opinie

“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.