4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy można wybaczyć kłamstwo ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy mam wybaczyć mu kłamstwo ?

  Od kłamstw do zdrady jest całkiem niedaleka droga. Jeżeli przyłapałaś swojego mężczyznę na kłamstwie może czas dowiedzieć się, czy nie ukrywa przed Tobą niczego więcej ?

  Wybaczanie kłamstw

  Czy dać mężczyźnie kolejną szansę po serii kłamstw ? Czy nadal będzie Cię okłamywał ? – Na te pytania mogę rozłożyć moje karty tarota i przekonać Cię o tym jaka będzie prawda.

  Czy mam mu wybaczyć ?

  Jestem dobrą wróżbitką i pracowitą osobą. Do wszystkich wróżb podchodzę z zamiłowaniem, dlatego otrzymają Państwo przydatną wróżbę z kart. Mówią za mnie lata pracy, wygranych jak i słabszych dni. Jeżeli udało mi się Państwa przekonać do moich umiejętności, to zapraszam serdecznie na indywidualny rozkład kart tarota.

  Czy warto wybaczyć byłemu ? – Wróżka Otylia

  Decyzja o wybaczeniu kłamstwa zależy od wielu czynników, takich jak powaga kłamstwa, kontekst, rodzaj związku oraz twoje własne wartości i granice. Oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę, gdy rozważasz, czy wybaczyć kłamstwo:

  1. Skala kłamstwa: To, jakie było kłamstwo, ma duże znaczenie. Niektóre kłamstwa są bardziej poważne niż inne. Jeśli kłamstwo ma wpływ na podstawowe wartości i zaufanie w związku, może to być trudniejsze do wybaczenia.
  2. Motywacja: Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego partner skłamał. Czy była to próba ochrony twoich uczuć, czy może próba ukrycia czegoś, co mogłoby zaszkodzić związkowi? Motywacja może pomóc zrozumieć, czy kłamstwo było wynikiem egoizmu czy też innych czynników.
  3. Historia kłamstw: Jeśli partner miał wcześniej problemy z kłamstwem i jest to powtarzający się wzorzec, może to wpłynąć na twoją decyzję o wybaczeniu.
  4. Przebieg związku: Czas trwania związku i wasza wspólna historia mogą wpłynąć na decyzję o wybaczeniu. Długoletni związek z wieloma wspomnieniami może być bardziej odporny na pojedynczy błąd.
  5. Wasze wartości: Każda osoba i związek ma swoje własne wartości i granice. To, co jest akceptowalne w jednym związku, może być nieakceptowalne w innym. Ważne jest, aby zrozumieć swoje wartości i granice oraz komunikować je partnerowi.
  6. Komunikacja: Kluczowym elementem jest otwarta i szczera komunikacja z partnerem. Jeśli jesteś gotów rozmawiać o kłamstwie, wyrazić swoje uczucia i wyjaśnić swoje oczekiwania, to może pomóc w naprawie zaufania.
  7. Zrozumienie konsekwencji: Wybaczenie kłamstwa nie oznacza zapomnienia o nim. To oznacza, że jesteś gotów pracować nad naprawą związku. Zrozumienie konsekwencji kłamstwa i podejmowanie kroków w kierunku naprawy może pomóc w budowaniu zaufania na nowo.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy wybaczyć kłamstwo ? – Kłamstwo w tarocie

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.