4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Buja w obłokach

  Jest nieobecny nawet wtedy, kiedy autentycznie jest obok ciebie, nie widzi cię. Bez przerwy jest zamyślony? Wydaje się, że cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz.

  Zaczyna Cię oskarżać

  Zaczyna strzelać oskarżenia, naskakuje na ciebie, przekonując, że przesadzasz z zazdrością. Może się również przydarzyć, że sam próbuje oskarżać cię o zdradę. Robi to albo po to, by odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on może cię zdradzać, podejrzewa, że ty także to potrafisz.

  Jak rozpoznać zdradę ?

  Manipuluje

  Na twoje sugestie, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po pewnym czasie, byś przejrzała jego telefon/pocztę. Jeśli jest ci niewierny, do pozostania w kontakcie z tą drugą kobietą i tak w pewnym momencie zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie posiadał żadnych dowodów na zdrady. Podobnie, jak i jego skrzynka mailowa.

  Bez przerwy sięga po telefon

  Nie może się rozstać z telefonem, nawet podczas brania prysznica. Bez przerwy pisze lub odbiera wiadomości, a poza tym, gdy rozmawia przez telefon, stara się, abyś nie była świadkiem tej rozmowy.

  Symptomy namacalne

  Najmocniej jednoznaczny znak podpowiadający zdradę to oczywiście pozostałości po pomadce na ubraniu, a także zapach jakiejś kobiety na jego ciele i na odzieży. Jeśli wyśledzisz tego typu pozostałości, możesz poczuć się prawie w taki sposób, jakbyś przyłapała go na gorącym uczynku. Wtem powinnaś albo na gorąco zabrać się za wyjaśnianie z nim tej sprawy, albo chwilę dać sobie na wstrzymanie i skupić się na próbie znalezienia innych oznak na to, że on faktycznie jest w stanie cię zdradzać.

  Błyskawicznie pragnie służyć pomocą

  Wcześniej nie zdarzało się, żeby był specjalnie sympatyczny lub uczynny, teraz nagle stara się cię wyręczać, oferuje pomoc, jest słodki i kochany? Za tak nieoczekiwaną zmianą nastawienia może prawdopodobnie stać druga kobieta, a tym samym jego wyrzuty sumienia. Przyjaznymi gestami stara się zagłuszyć wyrzuty sumienia.

  Wyciąga gotówkę z konta

  Weryfikując ilość waszych pieniędzy na koncie bankowym, spostrzegasz, że on zaczął regularniej wybierać znaczne kwoty pieniędzy, nie wytłumaczył ci wcześniej, na co je przeznaczył. W jego kieszeniach spostrzegasz rachunki z nieznanych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

  Nieoczekiwane nadgodziny

  Jak do tej pory nie zdarzało się, żeby był specjalnym wielbicielem nadgodzin, ale od pewnego momentu nagminnie zostaje w pracy poza swoimi standardowymi godzinami? Jeśli jesteś pewna, że w jego biurze nie doszło mu nagle nowych zadań, z którymi nie może sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, możesz przewidywać, że to zaledwie zmyłka.

  Zaczyna dbać o siebie

  Zaczyna widocznie o siebie dbać. Nie chodzi tu jedynie o to, że wychodzi z domu elegancko ubrany, pachnący, zapisał się także na siłownię, biega, czy wprowadził do swojego jadłospisu nową dietę. Strwożyć powinno cię także systematyczniejsze kąpanie się. To działanie może być spowodowane pragnieniem zmycia z ciała dowodów jakiejś kobiety – głównie jej zapachu.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak rozpoznać zdradę ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.