Wróżka tarocistka

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Prawdziwy fachowiec – wróżka tarocistka

Karty tarota precyzyjnie odpowiadają na pytania odważne, płynące prosto z serca, nawet jeśli są one bardzo osobiste i wymagają dokonania trudnych wyborów.

Dobra tarocistka

Gdy zadajemy kartom jakiekolwiek pytanie, dobrze jest najpierw zapytać siebie co chcemy wiedzieć i czy jesteśmy na taką wiedzę gotowi. Ludzie, którzy proszą o wróżbę bez lęku i z ufnością, potrafią wyciągnąć korzystną dla siebie wiedzę z tarota. Ludzie zalęknieni nie ufają samym sobie, a wiadomości które otrzymują od kart tarota mogą są dla nich przytłaczające i sieją niepokój w ich sercach.

Tarocistka opinie

Człowiek emocjonalnie i duchowo zdrowy nie boi się własnych pragnień, myśli i marzeń, nie obawia się straty, ponieważ między nim a światem panuje harmonia. Takiemu człowiekowi karty zawsze mówią prawdę. Osobie nieszczerej, ogarniętej złymi emocjami, tarot nie powie prawdy. Trzeba uporządkować własne duchowe sprawy i pozbyć się złych myśli, złości i zawiści. Gdy to się stanie, to karty przekażą dobrą informację. Tarot może obnażać sekrety, które pytający usilnie stara się ukryć. Często jednak bywa, iż osoba pytająca tak naprawdę wcale nie chce skorzystać z porad wróżki. Jeżeli taka osoba kpi z tarota i nim gardzi, a jej złe motywacje widać wyraźnie, to wróżka odmówi takiej osobie postawienia tarota. Prawdziwy fachowiec – wróżka tarocistka zna perfekcyjnie karty i bardzo dobrze zna także ludzi. Potrafi im wróżyć, skupiać się na ich potrzebach, być profesjonalna i szczera.

Zapraszam wszystkich szukających porady na przyszłość – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Tarocistka opinie – Dobra Wróżka online

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

Pan Adam


opinie

“Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

Pani Irena


opinie

"Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.