Moja karma

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Moja karma

Karma to pojęcie ostatnio bardzo popularne, choć jego pochodzenie jest dla nas odległe zarówno geograficznie, jak i kulturowo. Prawo karmy zostało bowiem przez Europejczyków zapożyczone bezpośrednio z buddyzmu, hinduizmu oraz pozostałych religii dharmicznych.

Każdy z tych światopoglądów nieco inaczej traktuje pojęcie karmy; to czy jest ona karą (na przykład zdaniem hinduizmu), czy po prostu zamierzonym działaniem (jak to się dzieje w buddyzmie). Szczególnie sprzeczne zdaje się być zagadnienie religijne: czy karma jest ściśle związana z osobą Boga, czy też nie? Na to pytanie buddyści i hinduiści udzielą także zupełnie innej odpowiedzi. Czym jednak jest karma dla nas? W jakim znaczeniu zapożyczyliśmy to pojęcie? Karma oznacza dla nas prawo przyczynowo-skutkowe: jeśli będziemy dobrze postępować teraz, to w przyszłości czeka nas tylko dobro (mówimy wtedy o dobrej karmie). Jeżeli jednak, analogicznie, postępujemy źle, nie mamy co liczyć na szczęście w przyszłości czy też w przyszłym życiu.

Prawo karmy głosi bowiem, że każdy z nas jest odpowiedzialny za to, co robi oraz, właśnie poprzez czyny, wpływa na to, jak będzie wyglądało nasze życie. Można stwierdzić, że to prawo jest bardziej egoistyczne niż altruistyczne: mamy postępować, jak należy jedynie po to, aby w przyszłości – bliższej lub dalszej – działo się nam dobrze. Prawda jest jednak nieco inna: postępując właściwie zapewniamy szczęście nie tylko nam, ale i innym ludziom. Warto o tym pamiętać: zgodnie z prawem karmy nasze złe postępki sprowadzą nieszczęścia i cierpienia zarówno na nas, jak i na innych, szczególnie nam najbliższych. Zdaniem hinduizmu i buddyzmu każdy z nas powinien pracować nad swoją karmą. Praca nad karmą wymaga przede wszystkim ciągłej analizy naszych uczynków.

Musimy zastanawiać się nad tym, co robimy i co już zrobiliśmy; wyciągać wnioski z różnych wydarzeń (w końcu zawsze można było zachować się lepiej, czyż nie?) i uczyć się na własnych błędach. Przyda się nam także pomoc ze strony naszego przewodnika duchowego. Jeśli jeszcze nie mamy nikogo takiego, warto spróbować nawiązać współpracę z doświadczoną wróżką.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Moja karma, czym jest karma ? Wróżby z tarota

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

Pani Izabela


opinie

“Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

Pani Jolanta


opinie

"Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

Pani Małgorzata


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.