4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Dobre afirmacje

  Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z negatywnych energii. Należy też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym pomysłem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy budzisz się każdego dnia, odczuwasz silny stres lub lęk. Możesz wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz również wymyślać swoje własne afirmacje zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Będą dobre na początek dnia i do wykorzystywania ich w sytuacji, gdy zalewają cię negatywne myśli. Warto też śpiewać i słuchać mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

  Amulety

  Oczyszczanie energetyczne samemu

  Amulety pomagają się uchronić przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne właściwości i działanie, niektóre z nich ściągają negatywną energię, która w nas jest, a inne pomagają nie dopuścić, aby przedostała się do naszej aury, odbijając ją. Można zdobyć gotowy amulet kierując się jego właściwościami lub stworzyć swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet warto zdecydować się na taki, który wykonany jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, powinno się oczyszczać w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, chociażby raz w tygodniu.

  Kot pokaże miejsca energetyczne

  To zwierzę może zmienić energetykę w każdym mieszkaniu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i chętnie ja pochłania. Ale nie jest dla niego dobra energia, która jest dobra i korzystna dla nas. Nie spędzaj zbyt wiele czasu w ulubionym miejscu wypoczynku tego wąsatego pupila. By dobrze spać, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie pozwól aby właśnie tam umiejscowione było łóżko. Spędzaj za to chętnie czas tam, gdzie Twój ulubieniec raczej rzadko ma zwyczaj przebywać.

  Roślinność

  Kwiaty to jeden z najłatwiej dostępnych znanych nam filtrów niekorzystnej energii. Nie zapominaj, że to one produkują niezbędną nam do oddychania substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć zdrowiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Ponadto sprawiają, że wilgotność powietrza jest większa i pochłaniają substancje toksyczne.

  Podjęcie decyzji

  Jednym z kluczowych działań musi być przede wszystkim prawdziwe przekonanie o tym, że chcemy oczyścić swoje życie z negatywnej energii. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Tylko ono zapewnia odpowiednią moc i motywację do zmiany swojej sytuacji. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych kroków jest równoznaczna z tym, że będziemy mocno chronieni.

  Dźwięk jako oczyszczenie

  Dźwięk posiada znakomite moce , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przejść się po mieszkaniu i używaj niewielkiego dzwoneczka w każdym pokoju i każdym kącie.

  Kryształy górskie

  Kryształ górski to niesamowity minerał, który wchłania w siebie energię z otoczenia. Kamienie porozkładaj w różnych zakamarkach domu – przy łóżku, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie jadasz albo przyjmujesz gości.

  Świece i ogień

  Oczyszczające cechy ognia wykorzystywane są przez ludzkość od bardzo dawna. Oczywiście, nie oznacza to, że musisz palić ognisko we własnym mieszkaniu. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Zapalona świeca nie tylko pięknie wygląda i tworzy klimat we wnętrzu – to właśnie jej płomień pozwala oczyścić dane pomieszczenie. Najlepiej w tym celu wykorzystać świecę woskową, ale równie dobrze możesz użyć w tym celu zwykłej białej świeczki, bądź świecy zapachowej.

  Odpuszczenie

  Każdy żal i gniew, które w sobie nosimy działają na nas negatywnie. To wielka blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Niszczy nas każdego dnia na nowo. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na ciekawe doświadczenia, to dodatkowo nasze rozżalenie powoduje, że wciąż rządzą i kierują nami negatywne emocje. Z tego właśnie powodu powinniśmy nauczyć się przebaczania i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i zapomnieć o wszystkim, co było złe.

  Wietrzenie i sprzątanie pomieszczeń

  Brzmi banalnie, mimo wszystko działa. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zniszczyć dobrą energię w danym miejscu. Jeżeli ponadto nie przepływa przez nie świeże powietrze, praktycznie uniemożliwia to skuteczne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Twoim pierwszym krokiem powinny być gruntowne porządki. W znacznej części przypadków to właśnie domowe sposoby oczyszczania energii są w zupełności wystarczające, aby poprawić jakość naszego życia i pozbyć się negatywnego samopoczucia. W przypadku gdy będziemy oczyszczać nasz dom regularnie, sprawimy, że efekty będą o wiele bardziej widoczne. Schowaj rozrzucone, walące się po podłogach przedmioty do szaf, czy też do szuflad. Pozbądź się zbędnego kurzu, włącz odkurzacz, umyj podłogę. Rzeczy, których od dawna nie używasz – możesz wynieść na śmietnik. Otwórz okna na oścież, pozwalając promieniom słońca oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

  Mama natura

  Matka Ziemia ma ogromne zdolności transformacji energii. Im częściej przebywasz na łonie natury, tym masz wyższą wibrację. Natura podnosi częstotliwość naszych wibracji; w taki sposób tworzysz pozytywną aurę wokół siebie. Dodatkowe korzyści to obniżenie poziomu stresu, więcej optymistycznego myślenia, lepszy sen, zwiększona kreatywność i poprawa koncentracji.

  Użycie soli kuchennej

  Sól kuchenna może posłużyć nam do skutecznego, domowego oczyszczania energii. Sól ma zdolności, aby wchłaniać złą energię. Wystarczy, że do każdego kąta w pomieszczeniu nasypiesz po szczypcie soli. Pozostaw ją tam na dwie doby. A co dalej? Wystarczy, że ją zmieciesz lub odkurzysz. Jeżeli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dodaj garść soli do kąpieli w wannie, lub wetrzyj ją w siebie pod prysznicem.

  Dym

  Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie wydzielającego się dymu jest tutaj istotne, gdyż posiada on odpowiednie właściwości uwalniające od niekorzystnej energii. Pospaceruj po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że tego potrzebujesz, możesz też okadzić sama siebie.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Oczyszczanie energetyczne samemu

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Pani Otylio, Serecznie dziekuje Pani, zycze duzo zdrowia - bede otymistycznie patrzyc w przyszlosc serdecznie pozdrawiam"

  Pani Karolina


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.