Wróżby dla samotnych

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę

Czy zawsze będę samotna ?

Samotność jest jedną w większych bolączek współczesnego świata. Nikt z nas nie chce być samotny, a jednak… często zdarza się, że przez życie idziemy sami. Przyczyny takiego stanu rzeczy są, rzecz jasna, różne. Czasami jest to po prostu brak szczęścia w miłości – niektórym przez całe życie nie udaje się spotkać tej drugiej połówki i na zawsze pozostają sami.

Wróżby miłosne dla samotnych

Samotność może być także wynikiem zdrady, rozwodu czy śmierci jednego z partnerów. Jest to wtedy samotność być może bardziej krótkotrwała, poprzedzona okresem szczęścia i spełnienia, kto wie jednak czy nie bardziej tragiczna. Kiedy już zaznało się bowiem uśmiechu losu, wiodąc życie u boku kogoś wymarzonego, trudno jest pogodzić się z jego utratą. Nie ma chyba nic smutniejszego od starszych osób, które nie mają już nikogo i które niejako skazane są na osamotnienie. Chyba każdy z nas, czy to posiadający życiowego partnera, czy też nie, boi się takiego momentu w swoim życiu. A jednak strach przed samotnością, choć dojmujący, okazuje się być czymś naturalnym. Samotność okazuje się być trudna w każdym wieku, nie tylko tym podeszłym: samotnej matce, która ma pod opieką malutkie dziecko, może być nawet ciężej niż komuś starszemu, bardziej doświadczonemu przez los. Jak walczyć z samotnością? Najlepiej nie izolować się i otaczać ludźmi nam życzliwymi, członkami, choćby tej najdalszej, rodziny, znajomymi i przyjaciółmi. Ponadto dobrze nam zrobi z pewnością aktywność: zawodowa, fizyczna. Zapiszmy się zatem na jakieś zajęcia sportowe, znajdźmy sobie nowe hobby, chadzajmy na koncerty muzyczne. Wszystko, byleby tylko nie myśleć o tym, że jesteśmy sami. Dobrze jest także skonsultować się z profesjonalistą, który nas wysłucha i udzieli odpowiednich wskazówek: psychologiem lub doświadczoną wróżką.

Czy będę samotna do końca życia ?

Wszyscy boimy się osamotnienia. Tym bardziej dziwi niektórych z nas swoista moda współczesnego świata na bycie tak zwanym singlem, a więc kimś, kto nie ma stałego partnera. Single jednak, warto o tym pamiętać, to nie ludzie samotni. Jak sami podkreślają, oni są jedynie sami, a nie samotni; mimo że zdecydowali się z nikim nie wiązać, otacza ich tłum osób. Ponadto taki stan rzeczy w niczym im nie przeszkadza, a czasem wprost przeciwnie: singlom często jest łatwiej realizować się zawodowo.

Zapraszam wszystkich zagubionych do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę
Wróżby dla samotnych i dla singli, samotność, jak walczyć z samotnością ?

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

Pani Grażyna


opinie

"Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

Pani Małgorzata


opinie

"Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

Pani Jolanta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.