4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zaplanuj wszystkie swoje pytania

  Przed uzyskaniem wróżby z kart tarota, należy zebrać komplet pytań, na które życzysz sobie zdobyć odpowiedzi. Pytania, które zorganizujesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Z tego powodu kluczowe jest, abyś zebrała swoje myśli i przemyślała, na co chcesz uzyskać odpowiedź. Bądź co więcej przygotowana na to, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

  Nie istnieją złe karty tarota

  7 rzeczy, które możesz zrobić przed postawieniem kart

  Istnieją karty tarota o nieodpowiedniej opinii, lecz musisz zrozumieć, że tak naprawdę nie ma nieodpowiednich kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci rzadko oznacza dosłowną śmierć. Bardziej oznacza dużą zmianę w Twoim życiu, taką jak między innymi uzyskanie dyplomu lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta jest w stanie faktycznie ofiarować Ci sposobność zastanowienia się nad tym, jak możesz zmienić swoje życie.

  Możesz czuć się nad wyraz dobrze

  W czasie odczytywania kart tarota, jesteś w stanie spodziewać się zadowalającego, pełnego werwy odczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmotywowaną i zachęconą. W związku z tym najzwyczajniej pozostaw otwarty umysł i rozważ czytanie kart tarota jako coś dobrego dla Twojego dobrego samopoczucia.

  Poznaj przyszłość

  Kiedy idziesz na odczytywanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się wspaniale w odkrywaniu siebie poprzez symbole, które karty Ci uwypuklą.

  Wróżby mogą, ale nie muszę być dokładne

  Istnieje kilka sposobów na tasowanie kart i istnieje też sporo metod na rozłożenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i prezentowane może wpływać na odczyt i są sytuacje, w których wizje mogą nie być w pełni dokładne. Dlatego, najkorzystniej jest przyjść bez żadnych oczekiwań co do dostania odczytu.

  Tarocistka może pomóc Ci zinterpretować karty

  Bądź przyjacielska w stosunku do osoby, która Ci wróży i powierz jej swoje zaufanie, ponieważ będzie ona w stanie udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak zrozumieć karty. Twoja relacja z tarocistką stanowi olbrzymie znaczenie w procesie rozgryzieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie potrafiła właściwiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

  Często interpretacja rozkładów zajmuje sporo czasu aż nastąpią zmiany w Twoim życiu

  Karty Tarota symbolizują wiele różnorakich sprawy, które są w stanie przekładać się na różnorakie aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie odgadnąć natychmiast, co oznacza rozkład. Ale jak tylko spostrzeżesz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz umieć odkryć powiązania między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  7 rzeczy, które możesz zrobić przed postawieniem kart

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.