4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Pytanie do kart tarota

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Zadaj pytania kartom

  Jak zadawać pytania kartom tarota ? Konkretnie. Czym bardziej konkretne pytanie zadasz kartom, tym więcej konkretnych informacji otrzymasz z rozkładu.

  Tarot postaw pytanie

  Pytania stawiane tarotowi mogą dotyczyć wszystkich dziedzin życia, aczkolwiek ja nie udzielam informacji na pytania o śmierć czy nonsensowe pytania o numery w lotto.

  Zadaj pytanie tarotowi

  Zawsze jestem wróżbitką solidną i pracowitą. Do każdego zlecenia podchodzę z pasją, dzięki czemu otrzymują Państwo profesjonalną wróżbę z kart tarota. Przemawiają za mną lata pracy, wygranych jak i porażek. Jeśli udało mi się Państwa przekonać do swojej osoby, to zapraszam gorąco na indywidualny rozkład kart tarota.

  Tarot jakie zadawać pytania ? – Wróżka Otylia

  Sztuka zadawania pytań jest ważną umiejętnością, która ma zastosowanie w wielu dziedzinach życia, od komunikacji z innymi ludźmi po podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów. Oto kilka kluczowych zasad i technik dotyczących sztuki zadawania pytań:

  1. Jasność: Zadawaj pytania w sposób klarowny i prosty. Unikaj skomplikowanych konstrukcji zdaniowych, które mogą wprowadzać zamieszanie.
  2. Otwarte pytania: Stosuj pytania otwarte, które zachęcają do rozwinięcia odpowiedzi. Zamiast pytać „Czy lubisz tę książkę?”, zapytaj „Co sądzisz o tej książce?”.
  3. Unikaj pytań dwupolowych: Pytania dwupolowe to te, na które można odpowiedzieć tylko „tak” lub „nie”. Stosuj pytania, które wymagają bardziej złożonej odpowiedzi.
  4. Pytania otwierające: Rozpocznij rozmowę pytaniem otwierającym, które zachęci do dłuższej odpowiedzi. Na przykład: „Jak minął twój dzień?”
  5. Aktywne słuchanie: Aktywnie słuchaj rozmówcy, aby dostosować pytania do jego wypowiedzi. To pozwoli na lepszą interakcję.
  6. Pytania klarujące: Jeśli coś jest niejasne, zadam pytanie klarujące, aby upewnić się, że rozumiem rozmówcę.
  7. Unikaj osądzania: Zadawaj pytania w sposób neutralny, unikaj osądzania lub przerywania. Pozwól rozmówcy wyrazić swoje myśli.
  8. Pytania otwarcia i domknięcia: Rozpocznij rozmowę pytaniem otwierającym, a zakończ pytaniem domykającym, które podsumowuje i zaprasza do podsumowania.
  9. Pytania w trudnych sytuacjach: W trudnych sytuacjach, takich jak konflikty, stosuj pytania, które pomogą zrozumieć perspektywę drugiej osoby i prowadzić do konstruktywnej rozmowy.
  10. Empatia: Zadawaj pytania z empatią, okazując zrozumienie i sympatię wobec rozmówcy.
  11. Powtarzaj pytania: Jeśli nie jesteś pewien odpowiedzi lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj ponownie.
  12. Cierpliwość: Daj rozmówcy czas na przemyślenie odpowiedzi. Nie spiesz się, oczekuj, aż wyrazi swoje myśli.
  13. Celowość: Zastanów się, jaki jest twój cel w zadawaniu pytania. Pytania powinny być zgodne z celem rozmowy.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Tarot pytanie – zadaj pytania kartom

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.