4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Horoskop indywidualny urodzeniowy

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Horoskop indywidualny online

  Horoskop indywidualny jest niezbędny. Szczególnie taki, który powiązany jest z przepowiednią z kart tarota, z wiedzą tajemną, którą można odtajnić. Niewiele trzeba, aby poznać indywidualne losy oraz emocje. Takie są potrzeby każdego człowieka, a dobra, profesjonalna, rzetelna i sumienna wróżka wyjdzie im naprzeciwko.

  Horoskopy indywidualne online

  Moje wyczucie, znajomość ludzkiej psychiki oraz dobra znajomość ludzkich charakterów pomogą opisać właściwe działania oraz kierunki determinujące przyszłość. Kierując się profesjonalizmem, rzetelnością i znajomością ludzkiego wnętrze powiem, jakie drogi wiodą w przyszłość, czy są one proste, czy kręte.

  Horoskopy od dobrej wróżki

  Moje przepowiednie w większości przypadków sprawdzają się. Polecam moją pomoc, rady i przepowiednie. Wróżby tworzone specjalnie dla Państwa, autorskie i indywidualne, pomocne w dbałości o losy. Czekam na mejla i natychmiast po jego otrzymaniu zabieram się do pracy i do działania. Uwierzcie Państwo w moją moc, wiedzę i wróżby, a na pewno nie będą Państwo zawiedzeni.

  Mój horoskop partnerski z tarota dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Indywidualny horoskop urodzeniowy to unikalna mapa nieba w chwili twojego narodzin. Harakteryzuje się on wieloma szczególnymi cechami i informacjami, które odnoszą się do twojej osobowości, losu i potencjału życiowego. Oto kilka głównych cech, które charakteryzują indywidualny horoskop urodzeniowy:

  1. Znaki Zodiaku: Twój horoskop uwzględnia znak zodiaku, w którym znajdowało się Słońce w chwili twojego narodzin. Znak ten odzwierciedla twoje podstawowe cechy osobowości i temperamentu.
  2. Położenie Księżyca: Księżyc ma duże znaczenie w astrologii, ponieważ wpływa na twoje emocje i intuicję. Położenie Księżyca w chwili urodzenia odnosi się do twojego życia emocjonalnego.
  3. Planety w znakach: Horoskop zawiera informacje o tym, w jakich znakach zodiaku znajdowały się planety w chwili twojego narodzin. To wpływa na różne aspekty twojej osobowości i charakteru.
  4. Dom astralny: Twój horoskop uwzględnia również dom astralny, w którym znajdują się planety. Każdy dom odnosi się do konkretnego obszaru życia, takiego jak miłość, rodzina, praca czy zdrowie.
  5. Aspekty planetarne: Aspekty planetarne to kąty między planetami w twoim horoskopie. Niektóre aspekty są harmonijne, inne mogą tworzyć wyzwania. To wpływa na dynamikę twojego życia i relacje.
  6. Przeznaczenie: Niektórzy astrologowie próbują odczytać z horoskopu informacje dotyczące potencjalnego przeznaczenia. Nie jest to przepowiednia przyszłości, ale bardziej wskazówka dotycząca obszarów, które mogą być ważne w twoim życiu.
  7. Kompatybilność: Poprzez analizę horoskopów dwóch osób, astrologowie mogą próbować określić poziom kompatybilności między nimi, co jest często używane w astrologii partnerskiej.
  8. Zmiany i wpływy czasu: Horoskop urodzeniowy jest punktem wyjścia, ale wpływy planet i cykle astralne nadal wpływają na twoje życie. Dlatego horoskopy są często aktualizowane i analizowane w kontekście aktualnych wydarzeń.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Horoskop indywidualny urodzeniowy online – Horoskop partnerski

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.