4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Horoskop internetowy

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Horoskopy internetowe

  Horoskop internetowy dostępny od zaraz. Wystarczy wysłać pytania, datę urodzenia i już wiele informacji jest w zasięgu ręki, a wróżba z kart tarota pomaga stworzyć znakomity horoskop i przesłać go mejlem na adres domowy. Taki horoskop można czytać wielokrotnie, wracać do niego i prosić wróżkę o objaśnienie wątpliwości, zawiłości ludzkiego losu i różnych spraw, które nurtują każdego człowieka.

  Horoskopy przez internet

  Moje wyczucie, znajomość ludzkiej psychiki oraz dobra znajomość ludzkich charakterów pomogą określić, co będzie właściwe i tworzyć profesjonalne horoskopy. Kierując się profesjonalizmem, rzetelnością i znajomością ludzkiego wnętrze powiem dużo o teraźniejszości i przyszłości. Jest to bardzo obiecująca perspektywa.

  Horoskop i tarot

  Moje przepowiednie w większości przypadków sprawdzają się. Polecam moją pomoc, rady i przepowiednie. Czy może być lepsza gwarancja jakości niż wiedza o ludzkiej psychice, kompetencje, ukończone kursy dające wiedzę i kwalifikacje, będące źródłem wielu ważnych informacji. Czekam na kontakt mejlowy – najważniejszy jest pierwszy krok.

  Horoskop partnerski dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Horoskopy przez internet działają na podobnej zasadzie do tradycyjnych horoskopów, ale są dostępne online, zwykle na stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych. Oto, jak działają horoskopy przez internet:

  1. Wybór źródła: Najpierw musisz wybrać źródło horoskopu online. Istnieje wiele stron internetowych, portali astrologicznych i aplikacji mobilnych, które oferują horoskopy. Możesz wybierać spośród różnych źródeł w zależności od swoich preferencji.
  2. Wprowadź swoje dane: Aby otrzymać spersonalizowany horoskop, będziesz musiał podać swoje dane, takie jak data, miejsce i godzina urodzenia. Niektóre źródła mogą również prosić o podanie płci.
  3. Wybierz rodzaj horoskopu: Horoskopy online oferują różne rodzaje analiz, takie jak horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny czy roczny. Możesz wybrać, jaki rodzaj horoskopu cię interesuje.
  4. Otrzymaj interpretację: Po wprowadzeniu swoich danych i wybraniu rodzaju horoskopu, otrzymasz spersonalizowaną interpretację. Horoskopy online są zwykle przygotowane automatycznie przez programy komputerowe, które analizują dane astrologiczne.
  5. Czytaj horoskop: Otrzymasz gotowy horoskop, który możesz przeczytać online. Zazwyczaj zawiera on informacje na temat znaku zodiaku, położenia planet i aspektów astrologicznych oraz prognozy lub wskazówki dotyczące konkretnego okresu czasu.
  6. Subskrypcje i powiadomienia: Niektóre strony internetowe i aplikacje oferują subskrypcje, które pozwalają otrzymywać horoskopy regularnie, na przykład codziennie czy co tydzień. Możesz także skonfigurować powiadomienia, które przypomną ci o nowych horoskopach.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby horoskop internetowy tarot na e-mail – Horoskop i tarot

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  “ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.