4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Horoskop miłosny tarot

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżka horoskop miłosny

  Horoskop miłosny jest gorąco polecany przez wróżki. Takie horoskopy są polecane wszystkim parom i tym dopiero układającym własne życie, i tym z dłuższym lub bardzo długim stażem. Pomagają ułożyć życie, usystematyzować pewne sprawy. Szczególnie horoskop miłosny wyczytany z kart tarota i przesłany mejlem jest polecany każdemu pragnącemu zdobyć bezcenną wiedzę i umiejętności.

  Horoskopy miłosne

  Jak to w życiu bywa nie każdy korzysta z umiejętności wróżbitów i nie każdy zamawia taką wróżbę. A szkoda, bo jest ona niczym encyklopedia ludzkiego życia, pełna definicji, znaczeń i wiedzy. Niedobrze marnować szansę uzyskania informacji z kart tarota i przesłanie takich wróżb mejlem.

  Horoskopy od wróżki

  Wyczucie, znajomość ludzkiej psychiki oraz dobra znajomość ludzkich charakterów pomogą określić, co będzie dla danej pary najbardziej właściwe. Kierując się profesjonalizmem, rzetelnością i znajomością ludzkiego wnętrze powiem, jak potoczą się losy danej pary. Moje przepowiednie w większości przypadków sprawdzają się. Polecam moją pomoc, rady i przepowiednie. Wróżby pełne znaczeń i wiedzy.

  Horoskop partnerski dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Horoskop miłosny to astrologiczna analiza, która skupia się na aspektach związanych z miłością, romantyzmem i relacjami międzyludzkimi. Polega na badaniu położenia planet, znaków zodiaku i aspektów astrologicznych w kontekście życia miłosnego danej osoby. Horoskop miłosny ma na celu dostarczenie wskazówek, zrozumienia i refleksji na temat aspektów miłosnych w życiu jednostki. Oto kilka kluczowych elementów horoskopu miłosnego:

  1. Znak Zodiaku: Twój znak zodiaku (np. Rak, Lew, Waga) odgrywa ważną rolę w horoskopie miłosnym i wpływa na twoje cechy osobowości, preferencje i zachowanie w związkach.
  2. Położenie Wenus: Wenus jest planetą miłości i relacji. Jej położenie w horoskopie wskazuje na twoje preferencje w miłości, styl wyrażania uczuć i atrakcyjność dla innych.
  3. Położenie Marsa: Mars reprezentuje energię, pożądanie i działanie w związkach. Jego położenie w horoskopie odnosi się do twojego stylu podrywu, zaangażowania w związki i sposobu wyrażania frustracji w miłości.
  4. Aspekty planetarne: Aspekty między planetami, takie jak trójkąty (aspekty harmonijne) lub kwadraty (aspekty wyzwań), wpływają na dynamikę miłosną. Na przykład, harmonijne aspekty między Wenus a Marsem mogą wskazywać na płynne relacje, podczas gdy wyzwania między nimi mogą oznaczać konflikty w miłości.
  5. Dom astralny miłości: Horoskop miłosny bada również dom astralny, w którym znajdują się planety związane z miłością. Każdy dom odnosi się do innych aspektów życia miłosnego, takich jak romans, małżeństwo, przyjaźń czy obszar emocjonalny.
  6. Prognozy miłosne: Horoskopy miłosne mogą zawierać prognozy dotyczące przyszłości życia miłosnego. Mogą wskazywać na okresy, które są bardziej korzystne dla miłości, a także ostrzegać przed trudnościami w związkach.
  7. Zgodność miłosna: Astrologowie często analizują horoskopy miłosne dwóch osób, aby ocenić ich kompatybilność miłosną. Niektóre znaki zodiaku są uważane za bardziej kompatybilne niż inne, co może wpływać na relacje międzyludzkie.
  8. Porady i refleksje: Horoskop miłosny może dostarczać porad i refleksji na temat twojego życia miłosnego. Może pomóc zrozumieć pewne wzorce zachowań w związkach i wskazać, jak radzić sobie z trudnościami miłosnymi.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Horoskop miłosny tarot jako sposób na znalezienie miłości

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  " Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.