4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Horoskop miłosny partnerski

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Horoskopy miłosne i partnerskie

  Horoskop miłosny i partnerski stworzę dla Państwa szybko i rzetelnie. Skąd wynika taka szybkość? Na pewno nie z niskiej jakości przepowiedni, lecz z wieloletniego doświadczenia, umiejętności i wiedzy, czyli z wysokich kompetencji.

  Dobre horoskopy

  Wyjmę z szuflady karty tarota i z ich pomocą stworzę horoskop. Taki horoskop miłosny i partnerski stworzę dla Państwa i prześlę go mejlem nawet dzisiaj. Im szybciej otrzymam pytania, tym szybciej na nie odpowiem.

  Horoskopy od dobrej wróżki

  Jestem zadowolona z wysokiej sprawdzalności moich przepowiedni, często moi klienci wracali do mnie i składali mi podziękowania za rady. Często ich krewni przychodzili do mnie z polecenia. Moja zawodowa uczciwość, rzetelność i profesjonalizm są do Państwa dyspozycji. Dokładam wszelkich starań i znana jestem z rzetelności zawodowej. Za niewielkie pieniądze otrzymają Państwo niepowtarzalną i autorską wróżbę. Warto napisać mejla, a efekt przejdzie Państwa najśmielsze oczekiwania. Czekam na kontakt, pytania i wątpliwości.

  Horoskop partnerski dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Oto przykładowy horoskop miłosny dla osoby urodzonej w znaku Wagi:

  Waga (23 września – 22 października): Romantyczny W poszukiwaniu miłości

  Dla Wagi, osoby urodzonej pod tym znakiem, miłość jest nieodłącznym elementem ich życia. Wybierają partnerstwa z umiarem i starannością, ponieważ chcą znaleźć równowagę i harmonię w swoich związkach. Znajdując partnera, Wagi są gotowe zainwestować dużo czasu i energii, aby utrzymać romans na najwyższym poziomie.

  Sierpień 2023: Miłość w powietrzu

  W sierpniu Wagi będą emanować magnetyzmem i przyciągać uwagę potencjalnych partnerów. To doskonały czas na rozpoczęcie nowego romansu lub wzmocnienie istniejącego związku. Wagi skorzystają z okazji, aby wyjść na randkę lub spędzić romantyczny weekend w dwoje.

  Wrzesień 2023: Przyjaciele w miłości

  Wrzesień przyniesie Wadze okazję do pogłębienia swoich związków poprzez rozwijanie przyjaźni z partnerem. To doskonały czas na wspólne wyjścia i spędzanie czasu razem jako przyjaciele. Wagi mogą odkryć nowe wspólne zainteresowania i pasje, które jeszcze bardziej zacieśnią ich więź.

  Październik 2023: Wartości i kompromisy

  W październiku Wagi będą musiały skonfrontować się z różnicami w wartościach i potrzebach między nimi a partnerem. To okres, w którym ważne jest podejmowanie kompromisów i szukanie równowagi między indywidualnymi pragnieniami a potrzebami związku. Rozmowa i otwarta komunikacja będą kluczem do rozwiązania ewentualnych konfliktów.

  Listopad 2023: Podróż po miłości

  Listopad to czas na odskocznię od codziennego życia i spędzenie czasu na romantycznej podróży lub wakacjach z partnerem. Wagi mogą odkryć nowe miejsca i tworzyć wspomnienia, które wzmocnią ich związek. To również doskonały okres na planowanie przyszłości i rozmowy na temat długoterminowych celów miłosnych.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Horoskop miłosny i partnerski stworzę dla Państwa szybko i rzetelnie

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  " Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.