4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Horoskop numerologiczny

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Horoskop numerologiczny dla par

  Horoskop numerologiczny jako kopalnia wiedzy zapewnia całe morze informacji. Mówi o tym, co nieznane i niezbadane, pokazuje możliwości rozwiązania kłopotów, przestudiowania własnego wnętrza i relacji z innymi.

  Horoskopy z liczb

  Potrafię pomóc w wielu przypadkach, dlatego zapraszam do przedstawienia stanu swoich spraw i szczerej rozmowy ze mną, dzięki niej staniemy się sobie bliżsi. Moja wiedza i zawodowe umiejętności będą Państwu pomocne, a zawsze łatwiej rozmawiać o uczuciach z obcą osobą, która nie krytykuje, nie ocenia, a jedynie wskazuje najlepsze ścieżki postępowania. Dlatego zapraszam do szczerej rozmowy i czekam na Państwa – uczynię bardzo dużo, aby pomóc Państwu ułożyć jak najlepiej życie.

  Horoskop numerologiczny 2018

  Niejednej osobie pomogłam i nadal będę niosła pomoc, wsparcie, zrozumienie. Czekam na kontakt mejlowy już dzisiaj. Moja wiedza zawodowa pozostaje do Pań dyspozycji. Nie zwlekajcie z kontaktem – dzięki mojej pomocy szybciej znajdziecie własne szczęście, powodzenie i sukces.

  Horoskop partnerski dla Ciebie – Wróżka Otylia

  Horoskop numerologiczny to analiza, która opiera się na numerologii, czyli wierzeniu, że liczby mają wpływ na nasze życie, osobowość i los. W horoskopie numerologicznym używa się różnych liczb i ich kombinacji, aby uzyskać wgląd w charakterystyczne cechy danej osoby, jej życiową ścieżkę oraz potencjalne wydarzenia i wyzwania. Oto kilka kluczowych elementów horoskopu numerologicznego:

  1. Liczby życiowe: Kluczowym elementem horoskopu numerologicznego są liczby życiowe, które można obliczyć na podstawie daty urodzenia danej osoby. W numerologii używa się kilku podstawowych liczb, w tym liczby życiowej, liczby duszy i liczby osobowości. Każda z tych liczb odnosi się do różnych aspektów życia i osobowości.
  2. Liczba życiowa: Liczba życiowa jest uważana za jedną z najważniejszych w numerologii. Oblicza się ją, sumując cyfry daty urodzenia danej osoby, aż uzyska się pojedynczą cyfrę. Liczba życiowa odnosi się do ogólnego kierunku i celu życia danej osoby.
  3. Liczba duszy: Liczba duszy jest obliczana z wykorzystaniem samogłoskowych liter w imieniu danej osoby. Ta liczba odnosi się do głębszych emocji, pragnień i ducha danej osoby.
  4. Liczba osobowości: Liczba osobowości jest obliczana na podstawie spółgłoskowych liter w imieniu danej osoby. Odzwierciedla ona to, jak osoba prezentuje się światu zewnętrznemu i jakie pierwsze wrażenie robi na innych.
  5. Cykle życiowe: Horoskop numerologiczny może również uwzględniać cykle życiowe, które bazują na cyfrach daty urodzenia. Każdy cykl może reprezentować określone wydarzenia, doświadczenia i wyzwania w określonym okresie życia.
  6. Interpretacja liczb: Numerolodzy interpretują znaczenie poszczególnych liczb i ich kombinacji, próbując odczytać przesłanie dotyczące charakteru danej osoby, jej życiowej ścieżki i potencjalnych wydarzeń. Na przykład, liczba 1 może odnosić się do niezależności i przywództwa, podczas gdy liczba 7 może symbolizować duchowość i introspekcję.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Horoskop numerologiczny partnerski 2018 jako kopalnia wiedzy – Horoskop partnerski

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.