Zrezygnuj z życia zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo osób żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich osoby nieprzyjazne i ich nauczyciele, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą kontrolę nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich pełnymi dobrych emocji, czego chcą, czego potrzebują…. i finalnie zapominają o swoich potrzebach. Masz jedno życie – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi odciągały Cię od Twojej drogi. Żyjesz dla siebie – nie zapominaj o tym.

Nie opieraj się zmianom

Przemiana jest najlepsza. Zmiana pomoże Ci ruszyć z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twojej egzystencji, a także w egzystencji tych, którzy są wokół Ciebie. Zaaprobuj nowości – nie opieraj się im. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Czy ja kiedyś będę szczęśliwa ?

Przestań krytykować

Przenigdy nie krytykuj spraw, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy odmienni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy identyczni. Wszyscy pragniemy być zadowoleni, wszyscy chcemy kochać oraz być uwielbianymi oraz wszyscy chcemy być w pełni akceptowani.

Nie zrzucaj winy na innych

Zrezygnuj ze swojej potrzeby obwiniania innych za to, co masz lub czego nie posiadasz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za swoje życie.

Zrezygnuj z przywiązania

Wielu ludzi myli przywiązanie z prawdziwą miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca strachu, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest czysta, życzliwa. Tam, gdzie jest prawdziwa miłość, nie może być obaw. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą egzystować. Miłość to niespodzianka, pozytywne emocje, które są istotne dla każdego.

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań

Zrezygnuj ze swoich limitujących przekonań na temat tego, co masz szansę albo czego nie możesz zrobić, co jest możliwe lub nierzeczywiste. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby limitujące myśli trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Z pewnością będzie to dla Ciebie najlepszy wybór na wiele lat.

Nie używaj wymówek

Nie są Ci już potrzebne.. Wiele razy ograniczamy się z powodu wielu wymówek, których używamy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie oraz naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, używając wszelkiego rodzaju wymówek, które w 99,9% przypadków nie są nawet realne.

Nie narzekaj

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś niezadowolona, smutna i przygnębiona. Nikt nie może uczynić Cię nieszczęśliwą, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji albo niezadowoloną, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja powoduje w tobie te emocje, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ mocy wyjątkowego postrzegania świata.

Zrezygnuj z etykietek

Zaprzestań etykietować te rzeczy, osób lub zdarzenia, których nie pojmujesz jako specyficzne lub inne i postaraj się otworzyć swój umysł pewnymi etapami. Umysły działają dobrze tylko wyłącznie, gdy są nieskrępowane.

Zostaw za sobą swoje lęki

Lęk jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go wykreowałaś. To wszystko jest w twojej głowie. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz wpadnie na swoje miejsce.

Zapomnij o przeszłości

To jest skomplikowane. Zwłaszcza gdy przeszłość wygląda o wiele korzystniej niż obecne czasy, a przyszłość tak niedobrze, lecz musisz wziąć pod uwagę fakt, że obecna chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz miała. Twoja przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie ignorowana, kiedy była teraźniejszością. Posiadaj jasną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Zrezygnuj z negatywnych myśli o sobie

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu niedobrego, zanieczyszczonego i powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest zły i samoobwiniający.

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym osobom

Nie istniejesz jedynie po to, aby inni Cię lubili. To nie funkcjonuje w ten sposób. W sytuacji, gdy przestaniesz tak bardzo starać się być kimś dla innych ludzi, w sytuacji, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaakceptujesz oraz odnajdziesz prawdziwego ciebie, znajdziesz osoby, które przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędzie – potrzebujemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku skończenia wspaniałych relacji lub spowodowania ogromnego stresu oraz bólu, dla nas i dla innych osób. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę walczenia o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to zrobi? Czy twoje ego jest naprawdę tak ogromne?

Przestań wszystko kontrolować

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to najbliżsi, współpracownicy, lub po prostu osoby nieznajome, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im być. Daj sobie prawo do tego, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zorientujesz się, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy ja kiedyś będę szczęśliwa ?

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

Pan Rafał


opinie

"Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

Pani Gosia


opinie

“ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

Pani Jadwiga


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2022

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.