4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Mroczne omeny

  Zauważenie niebieskiego motyla jest omenem, że pracuje tu magia. O ile magia nie jest twoja, nie zapominaj, że możesz być zobligowana do czytania między wierszami. Wrony i sowy są także przywoływane przez magię, jednakowo pozytywną jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk omyłkowo przekroczy twoją drogę to też jest omen. Znalezienie ciemnego żółtka jajka uznawane jest za mroczny omen czarnej magii. Jest to też sposób, aby dowiedzieć się, czy jesteś przeklęta.

  Zwierzęta się dziwnie zachowują

  Jak sprawdzić czy został rzucony urok ?

  W sumie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się wokół przeklętego celu. Dlatego zwierzęta, które są silniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się nieoczekiwanie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – szczególnie kruki – latające dookoła twojego mieszkania lub posesji. Psy szczekające w eter. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (zazwyczaj czerwone) zajmujące miejsce (w którym ich wcześniej ich nie zaobserwowałaś). Podglądaj uważnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub oblać dom wodą święconą.

  Dziwne znaki na Twoim domu

  Wiedźmy są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium przy użyciu swoich nadprzyrodzonych śladów. Spostrzeżenie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia na twoim terenie oznacza, że była tam czarownica lub ktoś, kto idzie w jej ślady. Znak ten jest prawdopodobnie wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub namalowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, poinformuj policję, jeśli myślisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który wydarzył się na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po uprzątnięciu miejsca polej na nie wodę święconą.

  Amulety ochronne łamią się lub znikają

  Amulety używane są po to, aby to one odniosły wszystkie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Z racji tego także, gdy amulet się psuje lub znika, oznacza to, że jego energia została wykorzystana. Wymień amulet na nowy i nigdy nie odnawiaj złamanego amuletu.

  Dziwne przedmioty w Twoim domu

  Wiedźmy, które wyznaczają cię za cel, muszą pozyskać kontakt, aby skutecznie cię przekląć. Aby to uczynić, muszą wykorzystać parę sposobów. Najczęstszym przyrządem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy myślimy, że jesteśmy celem ataku, jesteśmy w stanie wykazywać zachowania identyczne jak przeklęci ludzie. Udaj się na posterunek, jeśli sądzisz, że ktoś włamał się do twojego domu i zostawił coś strasznego, aby cię prześladować. Należy zgłosić każde ewentualne „włamanie”, a także akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Uwaga: Nigdy nie wrzucaj przeklętego artefaktu do wody.

  Dziwne bóle

  Często atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co możliwie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest tak naprawdę sygnałem od twojej aury, że stało się coś złego. Przede wszystkim jeśli ten ból nie jest niczym, co kiedykolwiek czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% zdrowa. Każdy ból powinien być na starcie wybadany przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy się zaczął? Czy wystąpił w czasie pełni księżyca? Prowadź dziennik. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

  Śnisz o sytuacji w której ktoś Cię przeklina

  Często czarownice, które przeklinają, są rozgniewanymi ludźmi, którzy są skorzy do robienia błędów. Z racji tego również nie pozbywają się one wszystkich swoich śladów. Z tego powodu przeklęty cel może zagorzale zauważać go w swoich snach. To może być sygnał alarmujący.

  Chorujące rośliny i drzewa

  Jeśli zdrowe rośliny domowe więdną bez wyraźnego powodu, na starcie musisz zobaczyć glebę.
  Często złe wiedźmy „pod przykrywką” chcą zakopywać zaczarowane rzeczy w roślinach domowych. Rośliny domowe w łatwy sposób więdną, ze względu na to, że nie posiadają odpowiedniego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one w pierwszej kolejności zostają dotknięte chorobą. Przetestuj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie zauważony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn przygotuj się na oczyszczenie. Wyrzuć ten przedmiot. Skonsultuj się z profesjonalistą, jeśli więcej roślin jest chorych.

  Brakujące przedmioty prywatne

  Bielizna lub ubrania (głównie noszone) dają mocny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich mocno prywatnych przedmiotów (na przykład zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta niczym ogniwo w rytuałach, tak samo w pozytywnych jak i złych celach.

  Zagubione zdjęcia

  Istnieje opinia, że zdjęcia (szczególnie te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Są one w stanie autentycznie wpływać jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to stosowane jako punkt odniesienia dla wielu rytuałów, w równej mierze pozytywnych jak i złych. Z tego względu także zaginione zdjęcia z twojego pokoju lub domu świadczą, że ktoś jest w stanie je zrabować, aby zastosować je do mrocznych rytuałów.

  Dziwne płyny rozlane na progu Twojego domu

  Niekiedy wiedźma może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje otoczenie. Aby to uczynić, ciecz powinna zostać rozlana wokół Twojego domu lub na twoim progu. Odnalezienie takich płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub potłuczonym szkłem może oznaczać, że ktoś usiłuje rzucić na ciebie klątwę.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak sprawdzić czy został rzucony urok ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Horoskop 2023

   Znaki zodiaku


   Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

   Horoskopy numerologiczne


   Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Ciekawostki z bloga

   Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

   Czytaj więcej...


   Informacje o tarocie


   Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

   Wróżenie online


   Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

   Numerologia bez tajemnic


   Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

   Częste pytania o przyszłość


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Życie codzienne


   Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

   Miłość w tarocie


   Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.