4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jaki zawód byłby dla mnie najlepszy

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Jaki zawód powinnam wybrać ?

  Pracujesz, ale Twoja praca Ciebie nudzi i męczy. Masz jej dość, szukasz zmiany i modyfikacji.

  Czym się kierować przy wyborze zawodu ?

  Jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? Jaka praca jest dla mnie? Czy w tej firmie zrealizuję się zawodowo? Czy mam szanse na lepsze pieniądze i zadowolenie z wykonywanej pracy? Czy pozbędę się problemów finansowych? Czy ta praca jest dla mnie? A może nie to zajęcie, a całkiem inne zatrudnienie?Codziennie wróżkom zadawane są następujące pytania: Czy wybory, których dokonam będą właściwe? Jaki zawód byłby dla mnie najlepszy? Jakie zajęcie jest dla mnie? Jaka praca da mi zadowolenie i satysfakcję? Jakie zadania powinnam realizować?

  Czy ten zawód da mi dobrą pracę ?

  Dzięki mojej empatii oraz umiejętnościom zawodowym jestem w stanie pomóc w odpowiedzi na takie pytania, dlatego zachęcam do rozmowy ze mną, dołożę wszelkich starań, aby Państwo byli z niej zadowoleni. Liczcie na mnie, a ja odpłacę tym samym. Podpowiem, poradzę, podniosę na duchu. Dzięki rozmowie ze mną wybierzecie dobry i perspektywiczny zawód, solennie Wam to obiecuję. Możecie na mnie liczyć.

  Twoje przeznaczenie w rękach tarota – Wróżka Otylia

  Wybór zawodu zależy od wielu czynników, takich jak twoje zainteresowania, umiejętności, osobowość, cele życiowe i wartości. Oto kilka kroków, które mogą pomóc ci zidentyfikować zawód, który pasuje do ciebie:

  1. Autoocena: Zastanów się nad swoimi zainteresowaniami, pasjami i umiejętnościami. Co cię naprawdę ciekawi? W czym jesteś dobry?
  2. Osobowość: Zrozumienie swojej osobowości może pomóc w wyborze zawodu. Na przykład, jeśli jesteś ekstrawertykiem, może ci odpowiadać praca z ludźmi, podczas gdy osoby bardziej introwertyczne mogą preferować pracę w spokojniejszym środowisku.
  3. Cele życiowe: Zastanów się, jakie cele chcesz osiągnąć w swoim życiu. Czy dany zawód pomaga ci je realizować?
  4. Badanie opcji: Zidentyfikuj zawody, które odpowiadają twoim zainteresowaniom i umiejętnościom. Badaj różne opcje, rozmawiaj z osobami pracującymi w tych dziedzinach, uczestnicz w warsztatach i szkoleniach.
  5. Wykształcenie i szkolenie: Czy wybrany zawód wymaga określonego poziomu wykształcenia lub specjalistycznego szkolenia? Upewnij się, że jesteś przygotowany do spełnienia tych wymagań.
  6. Równowaga życia zawodowego i osobistego: Zastanów się, jak dany zawód wpłynie na twoją równowagę między pracą a życiem osobistym. Czy będziesz miał wystarczająco czasu dla rodziny, przyjaciół i innych zainteresowań?
  7. Rynek pracy: Zbadaj, jakie są perspektywy zatrudnienia w danym zawodzie. Niektóre zawody mogą być bardziej obiecujące pod względem zatrudnienia niż inne.
  8. Rozwój zawodowy: Upewnij się, że wybrany zawód oferuje możliwość rozwoju i awansu. Czy będziesz miał okazję do nauki i rozwijania swoich umiejętności?
  9. Mentorstwo: Znajdź mentora lub osobę, która jest doświadczona w danym zawodzie i może udzielić ci cennych rad i wskazówek.
  10. Rozważ czasami kroki niewielkie: Nie zawsze musisz zmieniać zawód drastycznie. Czasami małe zmiany, takie jak dodatkowe szkolenia czy zdobycie nowych umiejętności, mogą prowadzić do nowych możliwości w ramach istniejącego zawodu.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jaki zawód do mnie pasuje ? – Przeznaczenie

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.