4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Masz gdzieś czy on Cię zdradza

  Kobieta, która kocha, czuje niepokój i smutek kiedy pomyśli, że facet mógłby zainteresować się inną kobietą. W sytuacji, gdy z jej strony nie ma żadnych uczuć, nie pojawia się żadna negatywna emocja – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

  Nie wychodzicie do ludzi

  Nie ma możliwości aby być razem, chowając to przed całym światem. Partner powinien przedstawić cię wreszcie swoim przyjaciołom i rodzinie. Jeśli nie jest chętny abyś poznała ważnych dla niego ludzi, to coś jest nie tak.

  Czy nadal go kocham ? Oznaki końca

  Straciłaś możliwość bycia sobą

  Zobacz również: https://blog.otylia.pl/koniec-zwiazku/

  Zaczynasz rozumieć, że przestałaś do końca być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować związek w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku skazanego na niepowodzenie.

  Macie duże problemy z komunikacją

  Umiejętność rozmowy to jeden z najważniejszych elementów każdego związku. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już kimś, kto ma ochotę rozwijać związek i pracować nad nim. Wcześniej robiłaś to także dla siebie, a aktualnie myślisz, że wcale tego nie potrzebujesz.

  Nie chcecie tego naprawić

  Każde z was pogodziło się już z tym, że to koniec i oboje macie tego świadomość. Możliwe, że jednak czekacie na ruch drugiej osoby, która postanowi w końcu powiedzieć: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

  Uczucie samotności w związku

  Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można bywać samotnym. Chodzi o taką sytuację, kiedy mimo tego, że teoretycznie masz kogoś obok siebie, jednak brak między wami wzajemnego zrozumienia. Doskonale wiesz, że nie możesz porozmawiać z facetem na każdy temat, bo nie zgłębi twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

  On nie jest już dla Ciebie atrakcyjny seksualnie

  W początkowej fazie relacji pomiędzy ludźmi jest najczęściej silna potrzeba fizycznego kontaktu i wręcz nie mogą oderwać się od siebie. Po jakimś czasie ona nieco słabnie, ale nie ma powodu do niepokoju, gdyż to sytuacja całkiem normalna. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki ogień nieco przygasł. Jeśli jednak na myśl o spędzeniu nocy z facetem, ogarnia cię niechęć, to jeden z sygnałów, że już go nie kochasz.

  Nie planujesz z nim przyszłości

  Fantazje i marzenia są pewną oznaką na temat uczuć wobec mężczyzny. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt emocjonalnego zaangażowania. To wspólne planowanie przyszłości oraz pragnienie tych samych rzeczy. Kochający się ludzie dzielą się ze sobą przemyśleniami dotyczącymi życiowych celów oraz opowiadają o marzeniach. Jeżeli między wami tego brakuje, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

  Dyskusja zawsze źle się skończy

  Brak porozumienia to moment, kiedy należy przedstawić swoje stanowisko. Ale wy już tego nie potraficie, bo od razu między wami dochodzi do konfliktów.

  Macie bardzo często odmienne poglądy

  Nawet w idealnym związku nie musimy zawsze myśleć tak samo. Kłopot pojawia się wtedy, gdy mocno skupiamy się na swoich racjach i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

  Twoi bliscy Ci go odradzają

  Zwykle nie liczymy się z ich opinią, bo to przecież nie jest ich sprawa. Zastanów się jednak, dlaczego wszyscy odradzają ci tej znajomości.

  Już nie czujecie więzi między wami

  Mowa tutaj o dobrze znanym „tym czymś”. Poczucie, że jesteśmy bratnimi duszami i łączy nas coś co nie zdarza się tak często.

  Myślisz o rozstaniu

  Kiedyś wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, teraz za to miejsce tych marzeń zajęły fantazje o twojej ewakuacji ze związku. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

  On bardzo Cię denerwuje

  Następną oznaką świadczącą o wygasającym uczuciu jest to, że masz poczucie, jakby on nieustannie Cię denerwował. Wcześniej na niektóre nawyki faceta przymykałaś oko a może nawet niektóre z nich wydawały Ci się słodkie. Obecnie, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

  Nie możecie się porozumieć

  Kiedyś rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

  Unikacie dotyku

  Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko kwestie łóżkowe, ale również łapanie się za ręce, przytulanie czy głaskanie.

  Złościcie się przez głupoty

  Każdy powód jest dobry, dlatego wciąż jest między wami gęsta i napięta atmosfera. Gesty partnera wydają ci się atakiem. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

  Nie szanujesz go tak jak kiedyś

  W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on wcale się zmniejszać – wskazana jest odwrotna tendencja. Brak szacunku oznacza zmianę w sercu. To koniec miłości i nieważne, co do tego doprowadziło.

  Nie spędzacie już razem wolnego czasu

  Jak się czujesz, kiedy twój mężczyzna uprzedza cię, że spędzi weekend w biurze, a nie z tobą? Jeśli masz wrażenie, że tylko na to czekałaś, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

  Czujesz się kontrolowana

  W zdrowej relacji każdy ma też czas dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Kiedy tak oczywiste rzeczy stają się czymś dziwnym, wtedy jest czas na podjęcie decyzji o rozstaniu.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Czy nadal go kocham ? Oznaki końca

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.