Masz gdzieś czy on Cię zdradza

Kobieta, która kocha, czuje niepokój i smutek kiedy pomyśli, że facet mógłby zainteresować się inną kobietą. W sytuacji, gdy z jej strony nie ma żadnych uczuć, nie pojawia się żadna negatywna emocja – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

Nie wychodzicie do ludzi

Nie ma możliwości aby być razem, chowając to przed całym światem. Partner powinien przedstawić cię wreszcie swoim przyjaciołom i rodzinie. Jeśli nie jest chętny abyś poznała ważnych dla niego ludzi, to coś jest nie tak.

Czy nadal go kocham ? Oznaki końca

Straciłaś możliwość bycia sobą

Zobacz również: https://blog.otylia.pl/koniec-zwiazku/

Zaczynasz rozumieć, że przestałaś do końca być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować związek w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku skazanego na niepowodzenie.

Macie duże problemy z komunikacją

Umiejętność rozmowy to jeden z najważniejszych elementów każdego związku. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już kimś, kto ma ochotę rozwijać związek i pracować nad nim. Wcześniej robiłaś to także dla siebie, a aktualnie myślisz, że wcale tego nie potrzebujesz.

Nie chcecie tego naprawić

Każde z was pogodziło się już z tym, że to koniec i oboje macie tego świadomość. Możliwe, że jednak czekacie na ruch drugiej osoby, która postanowi w końcu powiedzieć: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

Uczucie samotności w związku

Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można bywać samotnym. Chodzi o taką sytuację, kiedy mimo tego, że teoretycznie masz kogoś obok siebie, jednak brak między wami wzajemnego zrozumienia. Doskonale wiesz, że nie możesz porozmawiać z facetem na każdy temat, bo nie zgłębi twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

On nie jest już dla Ciebie atrakcyjny seksualnie

W początkowej fazie relacji pomiędzy ludźmi jest najczęściej silna potrzeba fizycznego kontaktu i wręcz nie mogą oderwać się od siebie. Po jakimś czasie ona nieco słabnie, ale nie ma powodu do niepokoju, gdyż to sytuacja całkiem normalna. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki ogień nieco przygasł. Jeśli jednak na myśl o spędzeniu nocy z facetem, ogarnia cię niechęć, to jeden z sygnałów, że już go nie kochasz.

Nie planujesz z nim przyszłości

Fantazje i marzenia są pewną oznaką na temat uczuć wobec mężczyzny. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt emocjonalnego zaangażowania. To wspólne planowanie przyszłości oraz pragnienie tych samych rzeczy. Kochający się ludzie dzielą się ze sobą przemyśleniami dotyczącymi życiowych celów oraz opowiadają o marzeniach. Jeżeli między wami tego brakuje, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

Dyskusja zawsze źle się skończy

Brak porozumienia to moment, kiedy należy przedstawić swoje stanowisko. Ale wy już tego nie potraficie, bo od razu między wami dochodzi do konfliktów.

Macie bardzo często odmienne poglądy

Nawet w idealnym związku nie musimy zawsze myśleć tak samo. Kłopot pojawia się wtedy, gdy mocno skupiamy się na swoich racjach i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

Twoi bliscy Ci go odradzają

Zwykle nie liczymy się z ich opinią, bo to przecież nie jest ich sprawa. Zastanów się jednak, dlaczego wszyscy odradzają ci tej znajomości.

Już nie czujecie więzi między wami

Mowa tutaj o dobrze znanym „tym czymś”. Poczucie, że jesteśmy bratnimi duszami i łączy nas coś co nie zdarza się tak często.

Myślisz o rozstaniu

Kiedyś wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, teraz za to miejsce tych marzeń zajęły fantazje o twojej ewakuacji ze związku. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

On bardzo Cię denerwuje

Następną oznaką świadczącą o wygasającym uczuciu jest to, że masz poczucie, jakby on nieustannie Cię denerwował. Wcześniej na niektóre nawyki faceta przymykałaś oko a może nawet niektóre z nich wydawały Ci się słodkie. Obecnie, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

Nie możecie się porozumieć

Kiedyś rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

Unikacie dotyku

Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko kwestie łóżkowe, ale również łapanie się za ręce, przytulanie czy głaskanie.

Złościcie się przez głupoty

Każdy powód jest dobry, dlatego wciąż jest między wami gęsta i napięta atmosfera. Gesty partnera wydają ci się atakiem. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

Nie szanujesz go tak jak kiedyś

W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on wcale się zmniejszać – wskazana jest odwrotna tendencja. Brak szacunku oznacza zmianę w sercu. To koniec miłości i nieważne, co do tego doprowadziło.

Nie spędzacie już razem wolnego czasu

Jak się czujesz, kiedy twój mężczyzna uprzedza cię, że spędzi weekend w biurze, a nie z tobą? Jeśli masz wrażenie, że tylko na to czekałaś, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

Czujesz się kontrolowana

W zdrowej relacji każdy ma też czas dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Kiedy tak oczywiste rzeczy stają się czymś dziwnym, wtedy jest czas na podjęcie decyzji o rozstaniu.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Czy nadal go kocham ? Oznaki końca

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

Pani Izabela


opinie

“Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

Pan Tomasz


opinie

"Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

Pani Michalina


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

Dołącz do moich zadowolonych klientów

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2023

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.