4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jesteś obrażalska

  Obrażając się pokazujesz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli rzucasz focha i obrażasz się, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. przełożył spotkanie, nie odpisał, albo ogólnie się nie stara. W rzeczywistości pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale dodatkowo zepsujesz waszą relację.

  Zobacz również: https://blog.otylia.pl/kiedy-zwiazek-nie-ma-sensu/

  Jesteś za bardzo roztrzepana

  Nie nadaję się do związków...

  Niektóre kobiety w ogóle nie są zorganizowane. Obiecują, że coś uczynią, a potem o tym zapominają, albo przekładają daną czynność na kiedy indziej. Nie zdążają na spotkanie. Nikt nie chce wiązać się z tak infantylną kobietą.

  Zła ocena innych ludzi

  Świadomość, że jesteś niezwykle krytyczna wobec innych, nieważne, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie ze sklepu czy znajomych swojego faceta, negatywnie o tobie świadczy. Ktoś, kto w prosty sposób ocenia innych, jest zazwyczaj niesprawiedliwy, trywialny i nadęty. Z kimś takim trudno się żyje.

  Kontrolujesz partnera

  Z całą pewnością to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego partnera jak najlepiej, namawiasz go do wyznaczania nowych celów i pracy nad sobą – jednakże jeśli aktywizowanie przeradza się w groźby, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo zwyczajne zrzędzenie to srodze pokiereszujesz swoją zażyłość i uczucia Twojego partnera.

  Lubisz być w centrum uwagi

  Mężczyźni nie znoszą tego, gdy kobieta ciągle musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic negatywnego jeżeli nie zawsze to ty musisz olśniewać. Jeśli jesteś z tych kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu być na pierwszym miejscu, to sama sobie wydajesz negatywne świadectwo.

  Jesteś wyjątkowo zazdrosna

  Oczywiście istnieje przekonanie, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest bujda. Zazdrość jest jak toksyna. Może i mała dawka nie wyrządzi Ci krzywdy, jednak nic nie usprawiedliwia brania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze jest w stanie mieć tragiczne konsekwencje. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to musisz wiedzieć, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz dołoży do pieca, bo jeszcze dalej go od siebie odsuniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo niewierności będzie jeszcze wyższe.

  Ciągle szukasz nowej gałęzi

  Faktycznie jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że minęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu pozdychały i już nie ma tego czegoś. Fala początkowej namiętności pewnego dnia minimalizuje się, a wasza zażyłość wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli pozwolisz się uwieść pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to możesz wmanewrować w pułapkę namiętności i bez przerwy zmieniać partnerów jak rękawiczki.

  Masz problem z wydawaniem pieniędzy

  Niektóre kobiety roztrwaniają więcej, niż zarabiają, żyją ponad stan. To nie widzi się mężczyznom. Jeśli łatwą ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie masz to wiedz, że nie plasujesz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał być z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę kredytów.

  Nigdy nie byłaś w żadnej uczuciowej relacji

  Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to niezmiernie dziwne. Coś musi być z tobą nie w porządku – w ten sposób tak wyobraża sobie przeważająca część ludzi. Niewykluczone nie nie umiesz pójść na kompromis, może być tak, że stawiasz egoizm ponad wszystko lub najnormalniej w świecie nie jesteś w stanie się zaangażować w żadną relację długoterminową.

  Próbujesz się dostosować do partnera

  Jeśli jesteś przekonana, że nie dasz sobie rady bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to w chwili kiedy pojawi się podlegająca dyskusji sytuacja będziesz bardziej skłonna do zrzeczenia się czegoś. Ale tego rodzaju przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w ostateczności rozpadem związku. Dlatego trzymanie swojej strony, przede wszystkim w sprawach, które mają dla Ciebie większą wagę, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale dodatkowo Twojej relacji.

  Nie masz za bardzo swojego życia

  Jeśli nie masz żadnych kolegów, ani mocniejszych relacji z rodziną i środek Twojego życia towarzyskiego stanowi Twój partner, to możesz mieć problemy. Tym poważniejsze, jeśli on jak na złość ma bliskich znajomych i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja potrafi uczynić, że on będzie czuł przymus spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie odpowiednio oddziaływało na jego uczucia do Ciebie.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Nie nadaję się do związków…

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.