Jesteś obrażalska

Obrażając się pokazujesz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli rzucasz focha i obrażasz się, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. przełożył spotkanie, nie odpisał, albo ogólnie się nie stara. W rzeczywistości pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale dodatkowo zepsujesz waszą relację.

Zobacz również: https://blog.otylia.pl/kiedy-zwiazek-nie-ma-sensu/

Jesteś za bardzo roztrzepana

Nie nadaję się do związków...

Niektóre kobiety w ogóle nie są zorganizowane. Obiecują, że coś uczynią, a potem o tym zapominają, albo przekładają daną czynność na kiedy indziej. Nie zdążają na spotkanie. Nikt nie chce wiązać się z tak infantylną kobietą.

Zła ocena innych ludzi

Świadomość, że jesteś niezwykle krytyczna wobec innych, nieważne, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie ze sklepu czy znajomych swojego faceta, negatywnie o tobie świadczy. Ktoś, kto w prosty sposób ocenia innych, jest zazwyczaj niesprawiedliwy, trywialny i nadęty. Z kimś takim trudno się żyje.

Kontrolujesz partnera

Z całą pewnością to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego partnera jak najlepiej, namawiasz go do wyznaczania nowych celów i pracy nad sobą – jednakże jeśli aktywizowanie przeradza się w groźby, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo zwyczajne zrzędzenie to srodze pokiereszujesz swoją zażyłość i uczucia Twojego partnera.

Lubisz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie znoszą tego, gdy kobieta ciągle musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic negatywnego jeżeli nie zawsze to ty musisz olśniewać. Jeśli jesteś z tych kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu być na pierwszym miejscu, to sama sobie wydajesz negatywne świadectwo.

Jesteś wyjątkowo zazdrosna

Oczywiście istnieje przekonanie, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest bujda. Zazdrość jest jak toksyna. Może i mała dawka nie wyrządzi Ci krzywdy, jednak nic nie usprawiedliwia brania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze jest w stanie mieć tragiczne konsekwencje. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to musisz wiedzieć, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz dołoży do pieca, bo jeszcze dalej go od siebie odsuniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo niewierności będzie jeszcze wyższe.

Ciągle szukasz nowej gałęzi

Faktycznie jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że minęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu pozdychały i już nie ma tego czegoś. Fala początkowej namiętności pewnego dnia minimalizuje się, a wasza zażyłość wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli pozwolisz się uwieść pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to możesz wmanewrować w pułapkę namiętności i bez przerwy zmieniać partnerów jak rękawiczki.

Masz problem z wydawaniem pieniędzy

Niektóre kobiety roztrwaniają więcej, niż zarabiają, żyją ponad stan. To nie widzi się mężczyznom. Jeśli łatwą ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie masz to wiedz, że nie plasujesz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał być z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę kredytów.

Nigdy nie byłaś w żadnej uczuciowej relacji

Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to niezmiernie dziwne. Coś musi być z tobą nie w porządku – w ten sposób tak wyobraża sobie przeważająca część ludzi. Niewykluczone nie nie umiesz pójść na kompromis, może być tak, że stawiasz egoizm ponad wszystko lub najnormalniej w świecie nie jesteś w stanie się zaangażować w żadną relację długoterminową.

Próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli jesteś przekonana, że nie dasz sobie rady bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to w chwili kiedy pojawi się podlegająca dyskusji sytuacja będziesz bardziej skłonna do zrzeczenia się czegoś. Ale tego rodzaju przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w ostateczności rozpadem związku. Dlatego trzymanie swojej strony, przede wszystkim w sprawach, które mają dla Ciebie większą wagę, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale dodatkowo Twojej relacji.

Nie masz za bardzo swojego życia

Jeśli nie masz żadnych kolegów, ani mocniejszych relacji z rodziną i środek Twojego życia towarzyskiego stanowi Twój partner, to możesz mieć problemy. Tym poważniejsze, jeśli on jak na złość ma bliskich znajomych i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja potrafi uczynić, że on będzie czuł przymus spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie odpowiednio oddziaływało na jego uczucia do Ciebie.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Nie nadaję się do związków…

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

Pani Irena


opinie

"Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

Pan Bogusław


opinie

"Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

Dołącz do moich zadowolonych klientów

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2023

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.