4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jeśli rozmyślasz o powrocie do byłego, jesteś zapewne nieco ostrożna, i rozmyślasz, jak to może się rozwinąć, prawda? Mam dla Ciebie kilka podpowiedzi i sugestii, jak odzyskać utraconą miłość:

  Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

  Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co musi ulec zmianie, aby chciał działać na nowo? Czy musisz poprawić komunikację lub odbudować zaufanie? Poświęć chwilę na przekalkulowanie, co się zmieni, gdy wrócisz do ex.

  Okres testu

  Jak odzyskać miłość ?

  Nie kupiłabyś samochodu bez jazdy próbnej, racja? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest ważna. Nie masz potwierdzenia, czy Twoje porozumienie będzie fortunne, więc dlaczego nie dać mu wpierw jazdy testowej? To daje Ci przedsmak tego, co ma się wydarzyć i czy chcesz się w dalszym ciągu tego trzymać.

  Zastanów się, dlaczego związek się skończył

  Czy rozstaliście się polubownie i oboje stwierdziliście, że to nie był ten moment? Czy był to pogmatwany związek? Czy jedno z was dopuściło się zdrady? Łatwo jest zapomnieć o negatywnych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale pochylenie się nad tym, dlaczego rozeszliście się, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i zastanowić się, czy powrót do siebie jest doprawdy najbardziej trafnym posunięciem.

  Zrób to powoli

  I mam na myśli naprawdę ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na kolejne zerwanie.

  Zaadresuj zerwanie z byłym

  Przed tym jak będzie można dać mu następną szansę, powinno się być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się działo. Po tym wszystkim nie można po prostu wskoczyć ponownie do związku i pozorować, że zakończenie związku nigdy nie miało miejsca, prawda? Podyskutujcie ze sobą o tym, jakie wynieśliście lekcje po waszym rozstaniu.

  Weź trochę wolnego czasu zanim się odezwiesz

  Pomyśl, co jest głównym powodem, dla którego chcesz wrócić do dawnej miłości. Czy znienacka zdałaś sobie sprawę, co zmarnowałaś? Czy faktycznie wierzysz, że związek może być na nowo ożywiony? A może najzwyklej w świecie czujesz się lekko samotna, a ex jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci do głowy? To normalne, że tęsknisz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w okropnie przykry sposób), ale utwierdź się w przekonaniu, że nie ulegasz chęci powrotu zbyt śpiesznie. Znajdź powód, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć walczyć.

  Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

  Niestety, trafiają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie przeznaczonych. Jeśli utknęliście w błędnym kole wracania do siebie na okrągło, może to być oznaka, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie szczerzy i realistyczni co do siebie, a jeżeli nadszedł czas, aby zrezygnować, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby rozpocząć nowy rozdział.

  Nie grzeb w przeszłości

  Jednym z największych wyzwań z powrotem do ex jest odpuszczanie tego, co było. Mimo tego, że nie należy zapominać, co się stało podczas pierwszego związku, ważne jest, aby nie pozwolić mu na zakłócanie wznowionego związku. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam rozwinąć się jako para i uniknąć ponownego popełnienia tych samych błędów.

  Przymierz na chwilę cudze buty

  Oto świetny sposób, aby zastanowić się, czy wracasz do ex z odpowiednich powodów: czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że bliska ci osoba robi to samo? Czasami twoje myślenie może być sensowne dla Ciebie, ale nie dla całej reszty. Stawianie siebie jako neutralnej strony trzeciej może pomóc Ci określić, czy jesteś autorem właściwego wyboru.

  Informuj swoich przyjaciół i rodzinę

  Po zerwaniu pewnie wykrzyczałaś o swoim byłym parę rzeczy, które były… mniej niż dobre. Jeżeli zamierzasz wrócić do byłego, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub boją się twojej decyzji, ale trzymanie tego w tajemnicy stworzy tylko napięcia z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak odzyskać miłość ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.