Chce gadać o swoich problemach

Bezspornie bezbłędnie sobie przemyślał, czemu doszło do zakończenia relacji i chce z tobą o tym porozmawiać. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Najważniejsze, by się na nich uczyć.

Nie pali mostów z Twoją rodziną

Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu ?

Po co on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Dlaczego utrzymuje z nimi kontakt? Być może po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od przeszłości. Zapewne nie chce wypaść z obiegu. Mając kontakt z twoją rodziną, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

”Całkiem przypadkiem” wpadacie na siebie

Jeśli dobrze się znaliście, on wyśmienicie wie gdzie i o której godzinie będziesz. Jeżeli w gruncie rzeczy nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem cały czas staje ci na drodze. Bez wątpienia „przypadkiem”, jak twierdzi…

Pisze do Ciebie jak jest pod wpływem alkoholu

Alkohol ułatwia nam relacje personalne. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeżeli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości po pijaku, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najpewniej nie radzi sobie z tym, co czuje. Warto dokładnie przeanalizować, jak co on robi po alkoholu.

Nie chce gadać o sobie

Nie przechwala się, unika rozmów o chodzeniu na randki. Nawet jeśli z kimś się spotyka, nie traktuje w poważny sposób i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa możliwość, że będzie w stanie odbudować wasz związek.

Szybko sobie poradził

Jak zwykło się mawiać – klin klinem. W sytuacji gdy on szybko zaczął spotykać się z kobietą, którą chwilę temu poznał, najwyraźniej desperacko próbuje o tobie zapomnieć. To infantylne wygłupy i bardzo niesprawiedliwe w stosunku do tamtej kobiety, ale cóż… Kto nadąży za facetami?

Podejrzanie się Tobą interesuje

Przed momentem zakończyliście relację, a on cały czas próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najprawdopodobniej chce, żebyś i ty zagadnęła o to samo. W dodatku pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego rozstania.

Szaleje na mediach społecznościowych

Do tej pory wrzucał posty raz na czas? Niezbyt często ukazywał swoje życie osobiste, a teraz non stop chwali się, jak to fantastycznie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wyskok na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci udowodnić, że wcale nie jest mu źle z powodu waszego rozstania. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

Nie potrafi ukryć zazdrości

Widział cię gdzieś na mieście albo widział jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Drąży temat, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to sugeruje, że nie poradził sobie z waszym zerwaniem i wciąż jesteś dla niego istotna. Koniec jest w momencie, kiedy pojawia się obojętność.

Mówi, że chce się zmienić

Pamiętasz, jak złościłaś się, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak to się stało, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że ma ochotę ci pokazać, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

Wciąż czuje wściekłość

Chodzi o emocje. Jeśli tylko, wciąż jesteś dla niego priorytetem. Widocznie to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze rozstanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co czuje i zmuszony jest przerzucić na kogoś odpowiedzialność. Jeślibyś nic dla niego nie znaczyła i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby czasu na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne wiadomości.

Spełnia również TWOJE marzenia

Ile razy mówiłaś, że chciałabyś pojechać do Włoch? On dopiero co tam był. Mówiłaś, że bardzo chciałabyś wyjść do opery? On właśnie tam poszedł. I w jakiś sposób się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Stroni od ludzi

Pozostaje w domu, nie dba o siebie, nie spotyka się ze znajomymi czasami nawet nie pojawia się w pracy? Widocznie zauważył, że popełnił błąd i jest przygnębiony tym, co się wydarzyło.

Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być też wasi wspólni przyjaciele, którzy donoszą mu często nie na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. W sytuacji gdy wasi znajomi ciągle wam kibicowali, siłą rzeczy będą próbowali, żebyście znów byli razem.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu ?

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

Pani Irena


opinie

"Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

Pani Gosia


opinie

"Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

Pani Jolanta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Tagi posta:

Szybki kontakt

Dołącz do moich zadowolonych klientów

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Wszystkie karty tarota

  Wielkie arkana


  0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

  Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

  Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

  Horoskop 2023

  Znaki zodiaku


  Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

  Horoskopy numerologiczne


  Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Ciekawostki z bloga

  Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

  Czytaj więcej...


  Informacje o tarocie


  Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

  Wróżenie online


  Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

  Numerologia bez tajemnic


  Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

  Częste pytania o przyszłość


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Życie codzienne


  Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

  Miłość w tarocie


  Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

  Wróżby z kart tarota

  Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

  Czytaj więcej...

  barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

  Wróżby online

  Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

  Czytaj więcej...

  Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.