4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Chce gadać o swoich problemach

  Bezspornie bezbłędnie sobie przemyślał, czemu doszło do zakończenia relacji i chce z tobą o tym porozmawiać. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Najważniejsze, by się na nich uczyć.

  Nie pali mostów z Twoją rodziną

  Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu ?

  Po co on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Dlaczego utrzymuje z nimi kontakt? Być może po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od przeszłości. Zapewne nie chce wypaść z obiegu. Mając kontakt z twoją rodziną, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

  ”Całkiem przypadkiem” wpadacie na siebie

  Jeśli dobrze się znaliście, on wyśmienicie wie gdzie i o której godzinie będziesz. Jeżeli w gruncie rzeczy nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem cały czas staje ci na drodze. Bez wątpienia „przypadkiem”, jak twierdzi…

  Pisze do Ciebie jak jest pod wpływem alkoholu

  Alkohol ułatwia nam relacje personalne. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeżeli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości po pijaku, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najpewniej nie radzi sobie z tym, co czuje. Warto dokładnie przeanalizować, jak co on robi po alkoholu.

  Nie chce gadać o sobie

  Nie przechwala się, unika rozmów o chodzeniu na randki. Nawet jeśli z kimś się spotyka, nie traktuje w poważny sposób i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa możliwość, że będzie w stanie odbudować wasz związek.

  Szybko sobie poradził

  Jak zwykło się mawiać – klin klinem. W sytuacji gdy on szybko zaczął spotykać się z kobietą, którą chwilę temu poznał, najwyraźniej desperacko próbuje o tobie zapomnieć. To infantylne wygłupy i bardzo niesprawiedliwe w stosunku do tamtej kobiety, ale cóż… Kto nadąży za facetami?

  Podejrzanie się Tobą interesuje

  Przed momentem zakończyliście relację, a on cały czas próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najprawdopodobniej chce, żebyś i ty zagadnęła o to samo. W dodatku pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego rozstania.

  Szaleje na mediach społecznościowych

  Do tej pory wrzucał posty raz na czas? Niezbyt często ukazywał swoje życie osobiste, a teraz non stop chwali się, jak to fantastycznie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wyskok na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci udowodnić, że wcale nie jest mu źle z powodu waszego rozstania. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

  Nie potrafi ukryć zazdrości

  Widział cię gdzieś na mieście albo widział jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Drąży temat, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to sugeruje, że nie poradził sobie z waszym zerwaniem i wciąż jesteś dla niego istotna. Koniec jest w momencie, kiedy pojawia się obojętność.

  Mówi, że chce się zmienić

  Pamiętasz, jak złościłaś się, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak to się stało, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że ma ochotę ci pokazać, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

  Wciąż czuje wściekłość

  Chodzi o emocje. Jeśli tylko, wciąż jesteś dla niego priorytetem. Widocznie to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze rozstanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co czuje i zmuszony jest przerzucić na kogoś odpowiedzialność. Jeślibyś nic dla niego nie znaczyła i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby czasu na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne wiadomości.

  Spełnia również TWOJE marzenia

  Ile razy mówiłaś, że chciałabyś pojechać do Włoch? On dopiero co tam był. Mówiłaś, że bardzo chciałabyś wyjść do opery? On właśnie tam poszedł. I w jakiś sposób się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

  Stroni od ludzi

  Pozostaje w domu, nie dba o siebie, nie spotyka się ze znajomymi czasami nawet nie pojawia się w pracy? Widocznie zauważył, że popełnił błąd i jest przygnębiony tym, co się wydarzyło.

  Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

  Mogą to być też wasi wspólni przyjaciele, którzy donoszą mu często nie na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. W sytuacji gdy wasi znajomi ciągle wam kibicowali, siłą rzeczy będą próbowali, żebyście znów byli razem.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Kiedy jest szansa na powrót po rozstaniu ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

  Pani Sylwia


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.