Nieszczęśliwą miłość

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Nieszczęśliwa miłość

Zapewne nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielu jest wokół nas nieszczęśliwie zakochanych. Dopiero gdy sami stajemy się jednymi z nich, zaczynamy ich zauważać.

Wróżby o nieszczęśliwej miłosci

Po czym poznać nieszczęśliwie zakochanego? Nie jest to trudne, tak jak nietrudno rozpoznać człowieka zakochanego, nucącego pod nosem na przystanku autobusowym w największy ziąb czy uśmiechającego się do siebie nieprzytomnie. Nieszczęśliwie zakochana osoba jest smutna, zamyślona, szara i nijaka. Na pierwszy rzut oka widać, że chciałaby się znajdować w tej chwili w zupełnie innym miejscu, ale… właściwie zupełnie nie wie gdzie, gdyż, najzwyczajniej w świecie, po prostu takiego miejsca nie ma. Nikt z nas nie chce się znaleźć w takim położeniu. Czasami jednak nic na to nie możemy poradzić. Wystarczy, że nasza miłość jest niespełniona, nieodwzajemniona po prostu nieszczęśliwa miłość. Może się także okazać, że „padliśmy ofiarą” miłości niechcianej, która przytrafiła się nam nie w porę, która jest niemożliwa lub być może nawet zakazana.

Nadzieja umiera ostatnia, więc w zasadzie zawsze wówczas – początkowo – łudzimy się, że może jednak jakoś się nam ułoży: ta druga osoba jednak ostatecznie się w nas zakocha lub nagle wszelkie przeszkody stojące nam na drodze do naszego szczęścia znikną w magiczny sposób.

W takich przypadkach może pomóc moja wróżba miłosna. Wróżąc, powiem Wam, jakie macie szanse na to, by los się do Was wreszcie uśmiechnął. Dzięki kartom i numerologii jestem w stanie podpowiedzieć Wam, jak usunąć przeszkody z naszej drogi ku miłości lub jak zdobyć tego jedynego. W swoich wróżbach zawsze zawieram to co pokazały mi karty, bo zawsze gorzka prawda jest lepsza od słodkich kłamstw.Nieodwzajemniona miłość potrafi zepsuć nam życie przez długi okres czasu. Nie dajmy się jej!

Nieszczesliwa milosc – Wróżka Otylia – Zapraszam po dobre wróżby.

Moją specjalnością jest między innymi: niespełniona miłość.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Moje wróżby miłosne na nieszczęśliwą miłość, niespełniona miłość

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

Pani Jolanta


opinie

"Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

Pani Agnieszka


opinie

“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.