4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  W jaki sposób zakończyć związek bez problemów ?

  W rzeczywistości nie ma tak naprawdę właściwego przepisu na to aby zakończyć związek. Każdy związek jest inny, a każda osoba w relacji ma swoje uczucia. Poniżej podaję kilka sposobów jak zakończyć związek, by spowodowało to jak najmniej szkód.

  Bądź szczera, ale postaraj się nie ranić

  Ogólnie rzecz ujmując, ludzie lubią wiedzieć, dlaczego zostali porzuceni. Podczas gdy „jesteś okropny w łóżku” lub „brak Ci ambicji” może wydawać się szczerą odpowiedzią, tak naprawdę nie chroni ona poczucia własnej wartości lub honoru Twojego partnera. Użycie zdania, brzmiącego jak „Nie czuję, że jesteśmy kompatybilni seksualnie” lub „wątpię, żeby nasze życiowe priorytety miały wspólny mianownik” to taktowniejsze sposoby na wyrażenie swoich uczuć. Nie podawaj rzeczy, które druga osoba zrobiła źle, staraj się nie używać pustych słów jak na przykład „to nie Ty, to ja”.

  Bądź empatyczna

  Jak zakończyć związek ?

  Okaż swój ból z powodu zakończenia związku i podziel się kilkoma dobrymi rzeczami o waszych wspólnych chwilach. Zostanie porzuconym to istotnie dołujące uczucie. Masz możliwość odrobinę złagodzić ból, wspominając o dobrych chwilach, które razem spędziliście. Powiedz coś na kształt: „Nauczyłeś mnie tak dużo o gotowaniu i jestem teraz lepszym kucharzem, dzięki tobie” lub coś o takim wydźwięku. Chcesz, aby druga osoba była świadoma, że miała pozytywny wpływ na Twoje życie, mimo zakończenia związku. Możesz także powiedzieć coś podobnego do: „Miałam nadzieję, że zestarzejemy się razem i jest mi smutno, że to się jednak nie wydarzy.” To pokazuje, że podzielasz część zranionych uczuć partnera.

  To nigdy nie jest łatwe

  Pojmij, że nie ma niebolesnego sposobu na zerwanie. Wszyscy chcielibyśmy zerwać bez żadnego bólu i udręki. Jednak bez względu na to, jak bardzo związek się rozpada, oficjalne zamknięcie go sprawi ból po obu stronach. Kiedy już zdasz sobie sprawę, że będzie bolało, możesz być gotowa na efekty tego posunięcia.

  Zwróć uwagę na żałobę

  Nawet jeśli to Ty kończysz związek, będzie to okres strapienia. Jest to jedna z najtrudniejszych części zerwania. Jeśli mimo wszystko zależy Ci to musisz spróbować przypomnieć sobie o przyczynach, przez które związek szwankuje.

  Nie reaguj na protesty i kłótnie

  Jeśli rozstanie jest szokiem dla drugiej osoby, może ona próbować się sprzeczać, oponować lub wyliczać powody, dla których powinniście pozostać razem i spróbować wszystko naprawić. Jeśli jesteś w punkcie zerwania, nic nie jest w stanie przywrócić lub ożywić związku teraz. Poddanie się jedynie odwlecze to, co i tak nadejdzie.

  Unikaj obwiniania

  Wystrzegaj się robienia z partnera „tego złego”. Nikt nie jest bez winy. Ty także posiadasz gorsze cechy, a robienie ze swojego byłego partnera „najgorszego” nie jest pomocne (poza oczywistymi przypadkami przemocy, ale nie o takich związkach tu mówimy). Możliwe, że zrobili parę złych rzeczy, takich jak oszukiwanie, ale są również ludźmi.

  Zrób to twarzą w twarz

  Jeżeli kiedyś zostałaś porzucona przez SMS lub e-mail, masz doświadczenie jak to jest być tak mało istotnym, że druga osoba nawet nie miała godności, by poinformować Cię o tym twarzą w twarz. Po co więc robić to samo byłemu partnerowi? Twój partner zasługuje na godność rozmowy w cztery oczy. Intymne otoczenie jest prawdopodobnie lepsze, jeżeli jednak przewidujesz, że druga osoba może zareagować źle, powinnaś wybrać miejsce publiczne.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak zakończyć związek ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.