4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zaklęcie świecy

  Świece są nieodłącznym aspektem zaklęć miłosnych. Zaklęcie miłości świecą funkcjonuje niczym medium, lub potężna siła, która wspomaga przyciąganie między dwoma zainteresowanymi osobami. Jest kilka kolorów świec wykorzystywanych przez osoby wypowiadające zaklęcia. Były one stosowane przez czarownice od zawsze. Każdy kolor wyraża niepowtarzalną formę energii. W zaklęciach miłosnych, różowy symbolizuje duchowość i miłość. posiadają one co więcej dodatkową zaletę, a mianowicie – nie dają żadnej niechcianej energii.

  Zaklęcie małżeństwa

  Dla tych, którzy poszukują harmonii i siły w swoim małżeństwie, zaklęcie miłości małżeńskiej jest najbardziej efektywną opcją. Minimalizuje napięcie między małżonkami i otwiera drzwi, aby zjednać się i zintensyfikować ich małżeństwo. Ci, którzy są na progu rozwodu lub separacji z powodu nie dających się pogodzić podzielności zdań, powinni też spotkać się z profesjonalnym mistrzem zaklęć małżeńskich.

  6 szybkich zaklęć miłosnych

  Zaklęcie ze słoikiem miodu w roli głównej

  Podstawa tego zaklęcia jest łatwo rozszyfrowana przez samą nazwę. Ponieważ miód oznacza coś słodkiego, z uwagi na to zaklęcie słoika miodu ma na celu użycie słodkiego przyciągania obecnego między dwoma osobami i oparcie zaklęcia miłosnego na tej optymistycznej energii. To zaklęcie jest jednym z najbardziej słynnych zaklęć miłosnych, jest używane dla osób, które są już w związku, w celu spotęgowania ich więzi.

  Zaklęcia pogłębiające miłość

  To zaklęcie jest często wykorzystywane, gdy jeden kochanek posiada odczucia, że ich partner z czasem staje się coraz mocniej oddalony lub traci zainteresowanie relacją. Kiedy następuje sukcesywny lub niespodziewany zanik rozmów i komunikacji, lub kiedy kochanek ma skłonności do spędzania więcej czasu bez obecności swojej partnerki. Jest to najwyższy czas, aby rzucić zaklęcie miłości, aby przywrócić związek z powrotem na właściwe tory. Te zaklęcia są proste do przyrządzenia i wymagają tylko prostych codziennych rzeczy, na przykład zdjęcie partnera, czerwona nić, szklany słoik oraz suszone płatki sześciu czerwonych róż.

  Rozpalanie romansu

  Dla tych, którzy żałują, że zerwali ze swoimi ukochanymi, lub planują znów rozpalić w nich uczucie to zaklęcie miłosne sprawdzi się tu perfekcyjnie. Daje ono energię i zastrzyk pewności siebie musowy do wykonania tego jakże ciężkiego zadania. W celu ponownego rozpalenia romansu, decydującym aspektem jest zapewnienie, że nie okaże się to uczucie na siłę. Miłość nie może być brzemieniem. To musi być wzajemne uczucie i emocjonalnie zatwierdzane przez obie strony. To dlatego zaklęcia miłosne na rozpalenie romansu muszą być wykonywane przez speców.

  Zaklęcie miłosne bez składników

  Te rodzaje zaklęć zwyczajnie używają słów lub śpiewów i nie wymagają żadnych składników lub komponentów. Te zaklęcia miłosne są dogodne, ponieważ nie są one tak kategoryczne. Na przykład, za pomocą samych słów, zaklęcie miłosne może zostać zmienione i dostosowane, aby dostarczyć pikanterii do związku i uczynić go mocniej ekscytującym, lub wzmocnić fizyczną miłość pomiędzy kochankami. Inną korzyścią z korzystania z tego rodzaju zaklęć miłosnych jest to, że może być ono wykorzystane dodatkowo do zwiększenia miłości do samej siebie. Osoba musi kochać siebie, nim będzie mogła kochać inną istotę.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  6 szybkich zaklęć miłosnych

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.