4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zastanawiasz się, kiedy wyjdziesz za mąż ? Najpierw przeczytaj jakie etapy powinnaś przejść przed zamążpójściem:

  Wróżby na zamążpójście

  Wyrażanie własnych opinii

  Masz swoje poglądy polityczne, myślisz samodzielnie o kwestiach wagi państwowej, czy także tych które dotyczą Ciebie, świata i jesteś w stanie przedstawić swoje przemyślenia. Nie kierujesz się tym, co sądzą Twoi rodzice, czy znajomi – naturalnie słuchasz ich opinii, jednak to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

  Samodzielna podróż

  Sama, z przyjaciółmi lub z ukochanym. Odpoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty je sobie opłacasz.

  Rozwiązanie dużego kłopotu

  W ciężkich momentach radziłaś sobie sama i pokonywałaś problemy. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Problemy ze znalezieniem pracy, choroba bliskich, brak pieniędzy na opłaty oraz wszelkie inne trudne sytuacje.

  Samodzielne mieszkanie

  Nie musisz posiadać własnego apartamentu, domu, czy jakiegokolwiek lokalu. Mowa tutaj o osobnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie zamieszkasz sama. Zamieszkujesz sama i jesteś z dala od mamy i taty, czy ukochanego.

  Cieszenie się czyimiś sukcesami

  Szczerego szczęścia… bez zawiści, stresu, że Ty także powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co ona.

  Oddzielenie się od lat nastoletnich

  Zerkasz na młodzież i nastolatków i dokładnie widzisz, jak wiele Was dzieli. Myślisz sobie, że cieszysz się, że nie jesteś już w tym wieku. Oczywiście chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale mentalnie jesteś już poza tym okresem życia.

  Własne obciążenia finansowe

  Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi absurdalnie? Teraz każda rozmowa i wiadomość, wszelkie opłaty za roaming, czy inne wydatki Spoczywają na Tobie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię problemy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z ukochanym.

  Poradzenie sobie z bolesnym rozstaniem

  Przebrnięcie przez to wszystko samodzielnie (lub przy pomocy życzliwych ludzi). Odparcie smutku, któremu nie udało się Ciebie pokonać, a który dał Ci siłę do zmian i lepszego życia.

  Odejście z pracy

  Sama, bez pytania rodziców o opinię. Postanowiłaś tak dlatego, że czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje wystarczającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

  Przyznanie się do błędu

  Potrafisz powiedzieć – to moja wina i wziąć na siebie odpowiedzialność za to, co zrobiłaś lub powiedziałaś. Nie udajesz, że nic się nie stało, gdy ktoś przyłapuje Cię gdy popełniasz błąd.

  Strefa komfortu

  Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w trudnej sytuacji, która stanowi dla Ciebie trudność, np. zmieniasz miejsce zamieszkania ze względu na pracę.

  Zmiana wyglądu fizycznego

  Planowałaś zrobić sobie tatuaż, kolczyk, zrobić większe usta, postawić na inny kolor włosów, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, zadbać o swoją figurę – jeżeli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie wiązało się z akceptacją mamy, taty i innych ludzi.

  Pilnowanie umówionych terminów

  Mama nie musi przypominać Ci o wizycie u lekarza, kończącym się ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem miły, papierowy) terminarz bez problemu radzi sobie z odpowiedzialnością i utrzymaniem porządku w Twoim życiu.

  Zaproszenie rodziców do swojego lokum

  Tym razem to Ty przygotowujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, które przygotowała Ci mama i nie zamawiasz posiłku z restauracji – goście wpadają z wizytą, a Ty zostajesz gospodynią podczas całego wieczoru. Co więcej, masz w swoim mieszkaniu wszystko, aby przygotować dania dla innych! Twoje posiłki to przynajmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez większość czasu przyrządzasz je sama.

  Doświadczanie luksusów

  Czyli chwile i rzeczy, na które przeznaczasz własne ciężko zarobione pieniądze, a które nie są Ci niezbędne. Robisz to, bo możesz i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. kupujesz wino z wyższej półki, decydujesz się na drogi materac, zaopatrujesz się w korekcyjne poduszki.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby na zamążpójście

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Horoskop 2023

   Znaki zodiaku


   Baran (21 marzec - 19 kwiecień) - Koziorożec (22 grudzień - 19 styczeń) - Waga (23 wrzesień - 22 październik) - Lew (22 lipiec - 22 sierpień) - Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec) - Byk (20 kwietnia - 20 maja) - Panna (23 sierpień - 22 września) - Rak (21 czerwca - 22 lipca) - Ryby (19 luty - 20 marca) - Skorpion (23 października - 21 listopada) - Strzelec (22 listopad - 21 grudnia) - Wodnik (20 styczeń - 18 lutego)

   Horoskopy numerologiczne


   Numerologiczna 1 - Numerologia 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Ciekawostki z bloga

   Afirmacja rzeczywistości - Czakry jako system energetyczny - Czym jest oświecenie ? - Jak skutecznie wizualizować ? - Prawo przyciągania - Wampiry energetyczne - jak się przed nimi bronić ?

   Czytaj więcej...


   Informacje o tarocie


   Interpretowanie rozkładu kart - Jakie pytania zadawać kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową? - Tarot TAK NIE - Czy wystarczy ? - Rozkład kart tarota na zdrowie, miłość, pracę, związek i pieniądze - Finanse (pieniądze) w tarocie - Czy znajdę dobrą pracę ? - Tarot w przypadku zdrowia i chorób

   Wróżenie online


   Wizyta u wróżki. Co warto wiedzieć ? - Wróżby przez internet - Czy wróżenie z kart tarota jest łatwe ? - Dobre wróżki - Tarocistka a wróżka - Czego nie wywróży nawet najlepsza wróżka ? - Wróżby przez pocztę e-mail

   Numerologia bez tajemnic


   Analiza na podstawie daty urodzenia - Podstawy numerologii - Dopasowanie numerologiczne - Numerologia relacji uczuciowej - Nasza data urodzenia jej znaczenie

   Częste pytania o przyszłość


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Co mnie czeka ? - Czy wyjdę za mąż ? - Ile będę miała dzieci ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Życie codzienne


   Sprawdzone sposoby na stres - Asertywność - Jak walczyć z depresją ? - Jak być szczęśliwym w życiu ? - Jak zwalczyć strach ? - Jak wieść satysfakcjonujące życie ?

   Miłość w tarocie


   Jak sprawdzić czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Miłość karmiczna - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego ich nie wykonuję ? - Wróżby miłosne w kartach tarota - Co on czuje do mnie ? - Romans w kartach - Zazdrość w tarocie

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.