WRÓŻBY MIŁOSNE
Trafiliście Państwo tutaj nie bez powodu. Rozkładane przeze mnie karty pomogły już bardzo wielu osobom. Zobacz co na temat Twojej miłości mówi Tarot i moje wróżby miłosne online
Szukasz rady doświadczonej kobiety, która zna tajniki Tarota ? Masz wątpliwości w sprawach uczuciowych ? Nie wiesz czy podjęta decyzja będzie słuszna ? Zamów u mnie indywidualną wróżbę!
Wróżba miłosna
- Szczery przekaz. Wróżba zawiera to, co pokazują mi karty
- Wysoka sprawdzalność wróżb z Tarota
- Pomoc w podjęciu trudnych decyzji
- Świeże spojrzenie na Twój problem
- Indywidualna wycena zależna od złożoności problemu
- Możliwość zamówienia wróżby wielotematycznej
O czym pamiętać ?
- Opisie swojej obecnej sytuacji
- Imionach i datach urodzenia osób, których dotyczy wróżba
- Zadaniu 5 konkretnych pytań, które zadam kartom Tarota
Zobacz również: Miłość karmiczna oraz horoskop partnerski i Czy on mnie kocha ?
O mnie
Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerologW przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.
Opinie o mojej pracy
“Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam! ”
Pan Rafał
"Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis
dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."
Pani Iwona
"Witam Pani Otylio,
Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie
szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie
umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Sylwia"
Pani Sylwia
KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie