Wróżka online
Witam serdecznie i zapraszam na tarota online. Jako wróżka online zapewniam dyskrecję, anonimowość i uzyskanie porady dzięki magicznym kartom tarota.
Dobra wróżka on line pomoże
Dobrze postawione karty tarota to bardzo wiele, bo zastępują wizytę u psychoterapeuty, psychologa lub rady u przyjaciółek. Posiadam olbrzymie doświadczenie jeżeli chodzi o tarota i numerologię a o jakości moich wróżb świadczą opinie moich klientów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przyniesie Ci przyszłość – napisz do mnie z prośbą o postawienie kart.
Wróżka on-line jest dobrym rozwiązaniem
Jeżeli mają Państwo kłopoty w pracy, miłości czy finansach być może moja wróżba pozwoli spojrzeć na te kłopoty z zupełnie nowej perspektywy i będzie kolejnym krokiem, dzięki któremu uda się Państwu wystartować od nowa. Życie jest jedno i musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby przebiegało ono tak jak my sobie tego życzymy czego i Państwu życzę.
O mnie
Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerologW przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.
Opinie o mojej pracy
"Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których
często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"
Pani Anna
“Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”
Pani Małgorzata
"Witam,
Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite!
A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :)
Już sama myśl o tym jest miła :)
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"
Pani Kamila
KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie