4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Minimalizacja przerw

  Jeśli odczytujesz tarota online na Skype, upewnij się, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby wypuścić go z domu, może to sprawić, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. Jednak, jest w stanie to też sprawić, że będziesz wyglądać też normalnie i ludzko, więc nie bierz tego do siebie, jeśli wyniknie nieoczekiwana chwila oddechu. Jeśli jest to niecierpiący zwłoki wypadek, twój klient zrozumie i będziesz mogła przeorganizować rozmowę.

  Odwal dobrze swoją robotę

  Jak być dobrą wróżką online ?

  Wykonaj dobrą robotę, a w niedługim czasie otrzymasz możliwość przeprowadzenia kolejnych zleceń. Klienci doceniają kogoś, kto jest przygotowany, aby pracować ciężko. Kiedy wróżenie online kończy się, powiadom klienta, że jeśli ma wątpliwości będzie mógł się skonsultować. Oczywiście są tacy, którzy to właśnie robią, ale jest ich niezbyt dużo. Po uzyskaniu odpowiedzi na parę pytań dodatkowych możesz taktownie poprosić ich o zlecenie kolejnego odczytu.

  Kiedy nie wiesz co powiedzieć…

  Jeśli w czasie wróżenia online online Twój umysł jest pusty, chwyć kartę tak, aby klient był w stanie ją obejrzeć i zapytaj, co ona dla niego znaczy. Scharakteryzuj obraz, porozmawiaj o tym, co oznacza dana symbolika, a momentalnie skierujesz się na odpowiednie tory. Za każdym razem możesz się uśmiechnąć i przeprosić za zagubienie toku myślenia – przytrafia to od czasu do czasu nawet najlepszym wróżkom.

  Bądź miła

  Klienci są czuli i można zrobić wielkie szkody przez włożenie złego pomysłu do ich umysłów. Pielęgnuj serdeczny sposób bycia. Nigdy nie powiadamiaj klientki, że jej sytuacja to jej własna sprawka. Nigdy nie bądź niegrzeczna lub gwałtowna, jakkolwiek sfrustrowana możesz być. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że pośrednictwem Internetu kryje się prawdziwa istota ludzka. Zawsze traktuj ją taktownie, fachowo i z prawdziwym współczuciem.

  Pytania o osoby trzecie

  Postaraj się nie wykonywać rozkładów na osoby trzecie. Innymi słowy, nie udzielaj informacji klientce, co uważa o niej jej chłopak. Można ostrożnie wskazać jakie może być to uczucie, ale nic więcej. Zaznacz, że możesz odszyfrowywać karty jedynie w jej imieniu i tylko z jej perspektywy. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej osobiste dane są u Ciebie zabezpieczone.

  Odczyty pisemne

  Jeśli robisz pisemne wróżby e-mail sprawdź, że Twoje zdolności pisarskie są zadowalające, by nie zniechęcać klientów. Potrzebujesz świetnych zdolności językowych i zdolności do prezentowania myśli i informacji w sposób nieskomplikowany i zwięzły.

  Formaty wróżenia z tarota

  Zdecyduj się na format swoich odczytów. Istnieje dużo sposobów, na które można dostarczyć wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Przeprowadź swoje badania i sprawdź który format wróżb internetowych jest dla Ciebie najbardziej korzystny.

  Bardzo dobrze poznaj swoje karty

  Na początku warto używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Stwórz plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Kradnie to trochę czasu, jednakże ułatwi Ci faktycznie pojąć symbolikę każdej karty. Kiedy już osiągniesz pewność siebie i swoich kart, pogłęb swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie rób nic na siłę, usiłując nauczyć się wszystkiego na raz.

  Wyceniaj swoje wróżby realistycznie

  Pociągające jest obniżanie kwoty, aby zdobyć możliwość zarobku. Ustal, jak wiele pieniędzy potrzebujesz i na tej podstawie wyceniaj swoje rozkłady.

  Twoje zasady etyczne

  Stwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go posiadać. Może on zawierać takie rzeczy jak: „Nie będę świadczyć usług osobom niepełnoletnimi” oraz „Nigdy nie będę dzielić się informacjami o klientach”. Trzymaj się tych zasad – to wygeneruje Ci mnóstwo stałych klientów.

  Dogodne terminy wróżenia

  Jeśli czytasz w czasie rzeczywistym przez Skype, upewnij się, że skonkretyzowałaś czas właściwy tak samo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie próbuj dopasować się do nich jedynie w celu, aby podlizać się klientowi – nie będziesz przecież rozkładała kart o 3 nad ranem…

  Nie zalewaj klienta informacjami

  Nie staraj się okazywać całej swojej wiedzy. To niezmiernie kuszące, aby starać się pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi informacjami na temat karty. Bardzo często jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zmieszany. Twój klient jest rzeczywiście zaciekawiony tylko tym, jak to się odnosi do niego i jego sytuacji. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

  Spraw, aby zamówienie Twojej usługi było łatwe

  Upewnij się, że Twoje ceny za wróżbę są zrozumiałe i że masz prosty sposób na to, aby ludzie mogli rezerwować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą też zdawać sobie sprawę co otrzymują za swoje pieniądze, więc powiedz im na co mogą liczyć za z góry określoną cenę.

  Wprawiaj klientów w dobry nastrój

  Miej poczucie humoru. Klienci szanują kogoś, kto potrafi ich rozluźnić ze szczyptą humoru, ale nie pozwól, aby miało to miejsce zbyt często. Ta osoba posiada zmartwienie dotyczące swojego życia, inaczej nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy przyjdzie odpowiednia pora, aby być poważną, bądź poważna.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jak być dobrą wróżką online ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  "Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

  Pani Sylwia


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.