4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wyjątkowo dobrze zna swoje karty


  Poprawia swoją wiedzę na co dzień, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta mnóstwo książek i prowadzi dialog z innymi tarocistkami. A najistotniejsze: Praktyka, praktyka, praktyka.

  Jakie cechy powinna posiadać najlepsza wróżka ?

  Dobra tarocistka używa zrozumiałych słów

  Kluczowa jest zdolność porozumiewania się tak, aby klient właściwie zrozumiał to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Ważne jest także to, aby klient nie zrozumiał tego wszystkiego w negatywny sposób. Właściwa wróżka nie mówi żargonem, o którym klient nic nie wie. Używa prostych i dobrze dobranych słów.

  Szerokie horyzonty

  Jeśli zamiary tarocistki są uczciwe i właściwe, a ona sama ma otwarty umysł, jej kontakty z klientem będą bardzo płynne, kształcące i ważne. Jednak, jeśli tarocistka jest narcystyczna, opryskliwa i egoistyczna, rozkład tarota może być przeraźliwy, a nawet makabryczny dla klienta.

  Posiada umiejętności doradcze

  Profesjonalna wróżka musi być instynktownie dobra w kontaktach z ludźmi, zwłaszcza jeśli ma wielkie doświadczenie życiowe. Powinna uświadamiać sobie, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy również musi być bardziej rozważna. Pewni ludzie lubią bezpośredniość, inni są strachliwi poznając złe wieści w trakcie rozkładu.

  Znanie swoich ograniczeń

  Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być też zmienione przez wolną wolę jakiejś osoby i jej umiejętność do dokonywania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki absolutnie rozumieją, że ich klienci posiadają wolną wolę, a więc posiadają zdolność do rozeznania w swoich osądach.

  Troskliwe i otwarte serce

  Często jest tak, że oszuści podszywający się pod tarocistów używali tarota dla osobistej satysfakcji lub dla korzyści. Sumienna i duchowo myśląca tarocistka nie powie swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie pragnęła rozmawiać ze swoimi klientami poprzez znaczącą i satysfakcjonującą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, ordynarności lub terroru, aby kontrolować przebieg wróżby.

  Bezstronność

  Kolejną dobrą oznaką doświadczonych wróżek jest bezstronność. Oznacza to, że wróżka jest humanitarna, delikatna, sprawiedliwa i nigdy nie będzie wywierała nacisku na swoich klientów. Zadaniem dobrej wróżki jest wygenerowanie wskazówek, aby pomóc swoim klientom nakreślić drogę do kolejnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję radcy, który kieruje swoich klientów z rozwagą i z wyczuciem w kierunku ścieżki do samospełnienia.

  Komunikuje się najlepiej jak potrafi

  Dobra wróżka powinna cieszyć się kontaktami z ludźmi i musi być w stanie opowiedzieć swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać nieprawidłowo zrozumiana. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, ciekawi ich jedynie sytuacja, w której się z Tobą porozumiewają.

  Wróżka musi być dobrym słuchaczem


  Odpowiednia wróżka nie jest po to, aby unaocznić swoje niesamowite talenty, jest po to, aby udzielić klientowi bardzo potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co mówi, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Naprawdę podejmie próbę by pojąć ich punkt widzenia. Co równie ważne, powinna też umieć mieć w sobie obiektywizm i patrzeć na sytuację obiektywnie.

  Jest intuicyjna

  Fachowa wróżka łączy swoje przeczucie z własnym doświadczeniem życiowym. Nie mówi klientowi, że przeszła przez to, przez co on obecnie przechodzi i na tej podstawie udziela mu porad. Zamiast tego pozwala, aby ta niemal podświadoma wiadomość przesiąkła przez cały rozkład tarota.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Jakie cechy powinna posiadać najlepsza wróżka ?

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  “Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

  Pan Tomasz


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.