4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Oczyszczanie dźwiękiem

  Dźwięk jest dalszym wspaniałym narzędziem do oczyszczania talii. Na przykład dzwony zawierają wspaniałą moc oczyszczającą. W takiej samej mierze misy kryształowe, muzyka, a co więcej własny głos może w tej sytuacji sporo zdziałać.

  Używanie oddechu

  Oddech jest potężnym narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Po prostu dmuchając silnie nad swoją talią generalnie zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

  Oczyszczanie kart tarota

  Oczyszczanie z pomocą wizualizacji

  Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wizualizujesz białe światło – lub jakikolwiek odcień, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otulać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

  Używanie kryształów

  Niektóre kryształy mogą {być|stać się sprawdzone do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo ustawić swoją talię na krysztale (jeżeli jest większy i płaski) albo umieścić mały kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Da się używać przede wszystkim selenitu ponieważ jest to oczyszczający kryształ, który jest poza tym sprawdzony do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Możesz też dopasować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

  Oczyszczanie za pomocą dymu

  Zwyczajnie potrzymaj swoją talię w okolicy dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, wokół i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie stosowna ponieważ jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją perfekcyjną dla klarowności komunikacji.

  Oczyszczanie za pomocą tasowania

  Tasowanie jest zwyczajną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub zwyczajnie czujesz się od niej odłączona, jesteś w stanie ułożyć karty w kolejności (poczynając od wielkich arkanów i przechodząc przez małe arkana), a potem po prostu wymieszać wszystko w bezładny sposób, jak dziecko bawiące się w błocie. Jesteś w stanie w takiej samej mierze najzwyczajniej wykonać dodatkowe rzetelne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

  Oczyszczanie solą

  Sól jest olbrzymim i niezwykle dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeżeli pragniesz oczyścić karty to należy je ułożyć w pojemniku z solą morską na noc.

  Oczyszczająca moc pukania

  Czy zdarzyło się, że słyszałaś, że powinnaś zastukać do swojej talii trzy razy przed odczytem? Jest to błyskawiczny i dziecinny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

  Oczyszczanie światłem księżycowym

  Podobnie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w takiej samej mierze ładowana może być twoja talia. Poleca się ulokowanie swojej talii na parapecie w wieczór następnej pełni księżyca i danie sobie na wstrzymanie, aby niebo zrobiło swoje w czasie nocy.

  Wykorzystanie światła słonecznego

  Jest coś orzeźwiającego w siedzeniu na słońcu i pobraniu świeżego powietrza – karty tarota w takiej samej mierze to czują. Wzięcie swoich kart na zewnątrz i wachlowanie ich rześkim powietrzem potrafi zdziałać cuda, głównie jeśli czujesz, że gubisz się w swoich odczytach.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Oczyszczanie kart tarota

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Pani Otylio - bardzo,bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam i jestem pod WIELKIM wrażeniem. W wolnej chwili przeczytam to po raz kolejny i w domowym zaciszu przeanalizuję zdanie po zdaniu wyciągając cenne wnioski i wskazówki. ”

  Pani Marzena


  opinie

  “ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

  Pan Marian


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.