4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Co zrobić, żeby mi zaufał

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Czy on mi ufa ?

  Jesteście ze sobą, ale nadużyłaś jego zaufania. Zdradziłaś go, przyprawiłaś mu rogi, oszukałaś go. Chcesz naprawić Wasze relacje, ale nie jest to najłatwiejsze. Starasz się, ale on nie chce Ciebie już znać. Wyprowadził się albo mieszka z Tobą, lecz obok Ciebie. Cierpisz, on cierpi, ale porozumieć się nie możecie. Jest źle, ale nie widać szans na uzdrowienie sytuacji.

  Czy on mi zaufa ?

  Co zrobić, żeby mi zaufał? Jak odzyskać jego zaufanie? Czego potrzebuje od Ciebie Twój mąż lub życiowy partner? Jak go przebłagać i sprawić, aby znów Ciebie kochał i w pełni Tobie wierzył? Takie pytania są całkiem częste.

  Czy odzyskam jego zaufanie ?

  Dzięki mojemu profesjonalizmowi, wiedzy, umiejętnościom mogę pomóc w rozwiązaniu powyższych dylematów, rozterek i wątpliwości. Zapraszam do zasięgnięcia mojej porady, opinii i oferuję wróżbę. Czekam na Panią lub Pana. Pomogę najlepiej, jak potrafię, sprawię, ze on znów Ciebie pokocha, polubi, zaufa, zawierzy. Takie obietnice mogę Państwu złożyć i takich na pewno dotrzymam. Można we mnie pokładać pełne zaufanie.

  Zapraszam na moje wróżby z kart Tarota – Wróżka Otylia

  Zbudowanie zaufania w relacji wymaga czasu, konsekwencji i komunikacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby pomóc komuś zbudować zaufanie wobec ciebie:

  1. Bądź uczciwy i wiarygodny: Pierwszym krokiem do budowania zaufania jest bycie uczciwym i wiarygodnym. Staraj się zawsze mówić prawdę, dotrzymywać obietnic i być spójny w swoich działaniach.
  2. Słuchaj uważnie: Wysłuchiwanie drugiej osoby i okazywanie zainteresowania jej uczuciom i potrzebom może pomóc w budowaniu zaufania. To oznacza aktywne słuchanie i zadawanie pytań, aby lepiej zrozumieć drugą osobę.
  3. Szukaj sposobów na naprawę błędów: Jeśli popełnisz błąd lub naruszyłeś zaufanie, ważne jest, aby podjąć kroki w celu naprawienia sytuacji. Przyznaj błąd, przepraszaj i staraj się naprawić szkody.
  4. Okazywanie empatii: Współczucie i empatia są ważne w budowaniu zaufania. Staraj się zrozumieć, jakie są uczucia i potrzeby drugiej osoby i reaguj z empatią.
  5. Dotrzymywanie obietnic: Działania mówią więcej niż słowa. Jeśli obiecasz coś, staraj się dotrzymać danej obietnicy. Niezawodność jest kluczowa w budowaniu zaufania.
  6. Otwarta i uczciwa komunikacja: Zachęcaj do otwartej i uczciwej komunikacji w relacji. Wyrażaj swoje myśli i uczucia w sposób klarowny i bezpośredni.
  7. Daj czas: Zaufanie nie buduje się z dnia na dzień. Daj drugiej osobie czas na zrozumienie, że jesteś wiarygodny i możesz być zaufaną osobą.
  8. Bądź konsekwentny: Współdziałaj z drugą osobą w sposób konsekwentny. Konsekwencja w działaniach i zachowaniach jest ważna w budowaniu zaufania.
  9. Cierpliwość: Zbudowanie zaufania może wymagać czasu, zwłaszcza jeśli w przeszłości doszło do naruszeń. Bądź cierpliwy i nie oczekuj natychmiastowych wyników.
  10. Słuchaj sygnałów od drugiej osoby: Jeśli druga osoba wyraża obawy lub potrzebuje dodatkowego wsparcia w budowaniu zaufania, staraj się słuchać tych sygnałów i reagować na nie w odpowiedni sposób.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Co zrobić, żeby on mi zaufał ? Wróżby z kart tarota

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

  Pan Tomasz


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.