4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby z kart zwykłych

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżba z kart zwykłych

  Wróżby z kart zwykłych to bardzo fajny sposób na umilenie sobie czasu, gdy chwilowo w naszym życiu zagościła nuda.

  Wróżby miłosne z kart zwykłych

  Wróżby z kart do gry zwane też wróżeniem z kart zwykłych to dobry sposób, aby zacząć przygodę z wróżeniem. Moim nieskrywanym faworytem jest jednak Tarot. Tarot to karty magiczne, bezsprzecznie najlepsza forma wróżenia i nie jest to tylko moja odosobniona opinia.Jeżeli szukasz dobrej wróżki to zapraszam Cię na sesję z tarotem.

  Wróżby na zwykłych kartach – Wróżka Otylia

  Wróżenie z zwykłych kart, znane także jako kartomancja, to praktyka, która wykorzystuje standardowy talon kart do gry, takie jak pik, kier, trefl i karo, do przewidywania przyszłości lub udzielania odpowiedzi na pytania. Oto kilka kroków, które pomogą Ci rozpocząć wróżenie z zwykłych kart:

  1. Przygotowanie: Zanim zaczniesz wróżyć, musisz odpowiednio przygotować się do sesji wróżenia. Usiądź w spokojnym miejscu, gdzie nie będziesz zakłócany. Możesz również rozpalić świecę lub zapalić kadzidło, jeśli to pomaga Ci skoncentrować się.
  2. Mieszanie kart: Przetasuj talon kart dokładnie. Możesz przetasować karty na okręgło lub kilkakrotnie przeciągnąć je przez siebie. Następnie poproś osobę, dla której wróżysz, aby wybrała określoną liczbę kart (na przykład trzy, pięć lub siedem kart) albo wyciągnij odpowiednią liczbę kart dla siebie.
  3. Wybór rozkładu: Wybierz rozkład kart, który będziesz używać do wróżenia. Istnieje wiele różnych rozkładów, na przykład krzyż klasyczny, rozkład Keltów lub rozkład trzech kart. Wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada i który jest odpowiedni do pytania, na które chcesz odpowiedzieć.
  4. Interpretacja kart: Kiedy karty zostaną wybrane i ułożone zgodnie z wybranym rozkładem, zacznij interpretować ich znaczenie. Każda karta ma swoje symboliczne znaczenie, a także może mieć różne znaczenie w zależności od kontekstu. Warto skorzystać z książki do wróżenia z kart, aby dowiedzieć się, co oznaczają konkretne karty.
  5. Intuicja i kontekst: Oprócz znaczenia symbolicznego kart, zaufaj swojej intuicji i uwzględnij kontekst pytania lub sytuacji osoby, dla której wróżysz. Twoja intuicja może pomóc Ci w dokładniejszym zrozumieniu, jakie znaczenie mają karty w danym kontekście.
  6. Uważaj na karty otwarte: Kiedy karty są odkryte i ułożone na stole, zwróć uwagę na karty otwarte, które mogą mieć szczególne znaczenie lub wpłynąć na interpretację innych kart.
  7. Zakończenie sesji: Po zakończeniu interpretacji kart podziękuj za przewodnictwo kartom i zakończ sesję wróżenia.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Wróżby ze zwykłych kart – wróżby dla mnie

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  “Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”

  Pani Marzanna


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.