Wróżby Bliźnięta

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Wróżby dla Bliźniąt

Jesteś spod znaku bliźniąt i chcesz wiedzieć co mówi tarot o Twojej przyszłości ? Dobrze trafiłaś. Wróżeniem z kart zajmuję się naprawdę długo, więc na pewno Ci pomogę.

Wróżba Bliźnięta – Dopasowanie partnerskie

Bliźnięta + Baran = Mocny, skromny typ potrafi dobrze Cię wysłuchać, ale możesz odczuć, że brakuje ci rozrywki. Jeżeli włożycie odrobinę wysiłku, być może uda wam się ze sobą dobrze współżyć.

Bliźnięta + Byk = Na początku może być bardzo ciężko, ale z czasem być może przyzwyczaicie się do siebie nawzajem.

Bliźnięta + Bliźnięta = Istnieje duża doza porozumienia między tymi znakami i to jest chyba największy plus bycia razem dla bliźniaków.

Bliźnięta + Skorpion = Zapomnijcie o swoich myślach i obawach a kierujcie się uczuciami do siebie – Będziecie bardzo mile zaskoczeni.

Bliźnięta + Strzelec = Te dwa znaki są bardzo podobne do siebie, ale mimo tego ten związek nigdy nie będzie nudny.

Bliźnięta + Rak = Na samym początku będziesz przekonany, że Twój partner ma mało do powiedzenia. Ale rozmowa to nie tylko słowa… Jest tutaj wiadomość miłości.

Bliźnięta + Wodnik = Posiadasz możliwość rozumienia partnera a to jest dużym plusem w waszych relacjach. Oboje posiadacie dużą wyobraźnię, i ciekawie wyrażacie swoje uczucia.

Bliźnięta + Ryby = Nie do końca pasuje wam sposób w jaki partner wyraża swoje emocje. Czasami nie umiecie się dogadać, ale jeśli jesteście dobrani fizycznie, może z tego wyrosnąć całkiem przyzwoity związek.

Bliźnięta + Lew = Twój zapał i talent do rozmowy zaimponuje niemal każdemu spod znaku Lwa. To ciekawa kombinacja, dla zabawy i nie tylko…

Bliźnięta + Panna = Uwielbiacie oceniać świat wokół was, wszystko w tym połączeniu powinno być zdrowe no chyba, że zaczniecie oceniać siebie nawzajem

Bliźnięta + Waga = Bardzo pozytywna kombinacja. To musi być niekończący się i bardzo emocjonalny związek. Ty ujawniasz jemu piękno umysłu, a on pokaże ci piękno ducha. Razem zbudujecie szczęśliwe i emocjonujące życie.

Bliźnięta + Koziorożec = Nie rozumiecie swojego podejścia do życia. Widać tutaj dużo iskier i namiętności. Jeżeli potraficie ze sobą wytrzymać to będzie z tego zdrowy związek.

Zapraszam wszystkich do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Postaw tarota dla Bliźniąt – Wróżby Bliźnięta – Wróżba dla Bliźniąt

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

“Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

Pani Iwona


opinie

"Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

Pani Małgorzata


opinie

"Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

Pani Kamila


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.