4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżby Bliźnięta

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

  Wróżby dla Bliźniąt

  Jesteś spod znaku bliźniąt i chcesz wiedzieć co mówi tarot o Twojej przyszłości ? Dobrze trafiłaś. Wróżeniem z kart zajmuję się naprawdę długo, więc na pewno Ci pomogę.

  Wróżba Bliźnięta – Dopasowanie partnerskie

  Bliźnięta + Baran = Mocny, skromny typ potrafi dobrze Cię wysłuchać, ale możesz odczuć, że brakuje ci rozrywki. Jeżeli włożycie odrobinę wysiłku, być może uda wam się ze sobą dobrze współżyć.

  Bliźnięta + Byk = Na początku może być bardzo ciężko, ale z czasem być może przyzwyczaicie się do siebie nawzajem.

  Bliźnięta + Bliźnięta = Istnieje duża doza porozumienia między tymi znakami i to jest chyba największy plus bycia razem dla bliźniaków.

  Bliźnięta + Skorpion = Zapomnijcie o swoich myślach i obawach a kierujcie się uczuciami do siebie – Będziecie bardzo mile zaskoczeni.

  Bliźnięta + Strzelec = Te dwa znaki są bardzo podobne do siebie, ale mimo tego ten związek nigdy nie będzie nudny.

  Bliźnięta + Rak = Na samym początku będziesz przekonany, że Twój partner ma mało do powiedzenia. Ale rozmowa to nie tylko słowa… Jest tutaj wiadomość miłości.

  Bliźnięta + Wodnik = Posiadasz możliwość rozumienia partnera a to jest dużym plusem w waszych relacjach. Oboje posiadacie dużą wyobraźnię, i ciekawie wyrażacie swoje uczucia.

  Bliźnięta + Ryby = Nie do końca pasuje wam sposób w jaki partner wyraża swoje emocje. Czasami nie umiecie się dogadać, ale jeśli jesteście dobrani fizycznie, może z tego wyrosnąć całkiem przyzwoity związek.

  Bliźnięta + Lew = Twój zapał i talent do rozmowy zaimponuje niemal każdemu spod znaku Lwa. To ciekawa kombinacja, dla zabawy i nie tylko…

  Bliźnięta + Panna = Uwielbiacie oceniać świat wokół was, wszystko w tym połączeniu powinno być zdrowe no chyba, że zaczniecie oceniać siebie nawzajem

  Bliźnięta + Waga = Bardzo pozytywna kombinacja. To musi być niekończący się i bardzo emocjonalny związek. Ty ujawniasz jemu piękno umysłu, a on pokaże ci piękno ducha. Razem zbudujecie szczęśliwe i emocjonujące życie.

  Bliźnięta + Koziorożec = Nie rozumiecie swojego podejścia do życia. Widać tutaj dużo iskier i namiętności. Jeżeli potraficie ze sobą wytrzymać to będzie z tego zdrowy związek.

  Tarot dla Bliźniąt

  Zobacz również wpis na moim blogu o zodiakalnych Bliźniętach – Tarot dla Blizniat

  Bliźnięta to jeden z dwunastu znaków zodiaku, które są związane z datami urodzenia między 21 maja a 20 czerwca. Bliźnięta są trzecim znakiem zodiaku i są rządzone przez planetę Merkurego. Są znani ze swojego zróżnicowanego charakteru i cech osobowości. Oto kilka cech charakterystycznych dla Bliźniąt:

  1. Znak powietrza: Bliźnięta są znakiem powietrza, co oznacza, że są zazwyczaj bardzo intelektualni, komunikatywni i zainteresowani myśleniem abstrakcyjnym.
  2. Dwulicowość: Bliźnięta są często uważane za dwulicowe, ponieważ mogą wydawać się różnić w różnych sytuacjach lub w zależności od swojego nastroju. Są elastyczni i potrafią dostosować się do różnych kontekstów społecznych.
  3. Komunikatywność: Bliźnięta są bardzo rozmowni i często lubią prowadzić długie rozmowy na różne tematy. Są zazwyczaj towarzyscy i łatwo nawiązują kontakty z innymi.
  4. Inteligencja: Bliźnięta są często uważane za inteligentnych i ciekawych świata. Lubią zdobywać wiedzę i eksplorować nowe obszary.
  5. Zmienna natura: Bliźnięta mają tendencję do bycia niezdecydowanymi i zmieniającymi się. To związane z ich potrzebą zmieniania otoczenia i poszukiwania nowych bodźców.
  6. Optymizm: Bliźnięta są często optymistami i potrafią zauważać jasne strony życia nawet w trudnych sytuacjach.
  7. Szybkość myślenia: Ich umiejętność myślenia szybko i elastycznie sprawia, że są dobrymi problem solverami i mogą szybko dostosowywać się do nowych sytuacji.
  8. Mobilność: Bliźnięta lubią podróżować i zmieniać miejsce zamieszkania. Są ciekawi innych kultur i różnych perspektyw.
  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
  Postaw tarota dla Bliźniąt – Wróżby Bliźnięta – Wróżba dla Bliźniąt

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
  W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Obecnie wróżę już tylko przez pocztę e-mail. Nie wróżę przez telefon i sms. Do wróżenia używam kart tarota a właściwie dwóch talii: Tarot of Dreams (Tarot Snów) oraz Legacy of the Divine Tarot (Boski Tarot) Ciro Marchetti. Nie wróżę natomiast z kart klasycznych do gry, z kart cygańskich i tarota anielskiego. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mojej pracy

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  “ Dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz. Do konca wierzylam ze wszystko sie ulozy i bedzie tak, jak bym tego chciala. Teraz wiem ze nie zawsze tak jest i ta wrozba na pewno pomoze mi pozamykac stare sprawy i zaczac wszystko od nowa. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam, ”

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Tagi posta:

  Szybki kontakt

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Wszystkie karty tarota

   Wielkie arkana


   0 Głupiec (Wędrowiec) - I Mag (Magik, Czarodziej, Szaman) - II Kapłanka (Papieżyca, Arcykapłanka) - III Cesarzowa (Władczyni) - IV Cesarz (Władca) - V Arcykapłan (Wiara, Papież) - VI Kochankowie - VII Rydwan - VIII Sprawiedliwość - IX Pustelnik (Eremita, Starzec) - X Koło fortuny - XI Moc (Siła) - XII Wisielec - XIII Źmierć - XIV Umiarkowanie (Równowaga) - XV Diabeł - XVI Wieża - XVII Gwiazda - XVIII Księżyc - XIX Słońce - XX Sąd ostateczny (Zmartwychwstanie) - XXI Źwiat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Kije: 2 kijów (buław) - 3 kijów - 4 kijów - 5 kijów - 6 kijów - 7 kijów - 8 kijów - 9 kijów - 10 kijów - As kijów - Rycerz kijów - Król kijów - Królowa kijów - Paź kijów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Paź mieczy

   Puchary: 2 pucharów (kielichów) - 3 pucharów - 4 pucharów - 5 pucharów - 6 pucharów - 7 pucharów - 8 pucharów - 9 pucharów - 10 pucharów - As pucharów - Rycerz pucharów - Król pucharów - Królowa pucharów - Paź pucharów

   Denary: 2 denarów (monet) - 3 denarów - 4 denarów - 5 denarów - 6 denarów - 7 denarów - 8 denarów - 9 denarów - 10 denarów - As denarów - Rycerz denarów - Król denarów - Królowa denarów - Paź denarów

   Wróżby z kart tarota

   Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

   Czytaj więcej...

   barana, raka, lwa, panny, koziorożca, wodnika, wagi, byka, bliźniąt, skorpiona, strzelca i ryb. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

   Wróżby online

   Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

   Czytaj więcej...

   Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość tych wróżb często przewyższają te na żywo. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo wróżby online to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los i życie. Stawiam karty na dziś, na jutro na cały tydzień, miesiąc czy rok. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.