Wróżby Wodnik

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

Wróżby dla Wodnika

Jesteś spod znaku Wodnika i szukasz wróżby dla siebie ? Dobrze trafiłaś. Jeżeli sobie tego zażyczysz postawię Ci tarota i odpowiem na Twoje pytania dotyczące Twojej przyszłości. Zapraszam !

Wróżba Wodnik – Dopasowanie partnerskie

Wodnik + Byk = Wydaje się, że takie połączenie nie ma przyszłości. Byk bywa uparty i nie lubi się dzielić z innymi. Oboje jednak posiadacie zmysłowość, która może sprawić, że wasz związek okaże się sukcesem.

Wodnik + Bliźnięta = Bliźniak doskonale rozumie potrzeby wodnika. Obydwoje bardzo dobrze wyrażacie to co czujecie. To może być udany związek.

Wodnik + Rak = Może upłynąć trochę wody zanim zrozumiecie jak wiele dla siebie znaczycie. Ale przez ten czas zdążycie poznać swoje potrzeby i być może stworzycie trwały związek partnerski.

Wodnik + Lew = Różnią was charaktery, przez co często będziecie popadać w konflikty. Ale jeżeli połączycie swoje siły do walki ze światem – nikt nie stanie wam na drodze.

Wodnik + Panna = Obydwoje macie bardzo dobre poczucie humoru, to was połączy i sprawia, że dobrze się ze sobą bawicie. Na początku będziecie bardziej przyjaciółmi niż parą, z czasem jednak zobaczycie, że może was połączyć coś więcej niż tylko przyjaźń.

Wodnik + Waga = To połączenie o bardzo dużej energii. Jest tyle do nauczenia się i do odkrycia razem. Jedna osoba nakręca drugą do działania a potem na odwrót – to może wam się nigdy nie znudzić.

Wodnik + Skorpion = Na początku wyda Ci się, że skorpion jest przeciwko Tobie. Jesteś oburzony wiecznymi pytaniami i szybkimi odpowiedziami. Ten związek może przetrwać, jeżeli postarasz się bardziej zrozumieć skorpiona.

Wodnik + Koziorożec = Obydwoje macie duże wymagania wobec siebie. Szacunek i rozpoznanie w drugiej osobie talentów prowadzi was do fizycznego zbliżenia a to z kolei może doprowadzić do powstania trwałego i bardzo emocjonalnego związku partnerskiego.

Wodnik + Strzelec = Nić porozumienia zamienia się tu w sznur, ale to nie znaczy, że zawsze macie takie same zdanie. Z pewną dozą tolerancji i akceptacji macie szansę na stworzenie dobrego i zdrowego związku.

Wodnik + Wodnik = To dość wybuchowe połączenie, gdyż obydwa znaki są nieprzewidywalne. Taki związek prowadzi do różnorodności w waszym życiu i wiecznych niespodzianek ze strony partnera.

Wodnik + Ryby = Oboje żyjecie w nierealnym świecie. Obydwoje macie swoje marzenia. To może być dobry związek, jeżeli przestaniecie wreszcie oglądać świat przez różowe okulary.

Wodnik + Baran = Jesteś rozważny i prostolinijny. Twój partner za to często odpływa w marzenia, co oznacza, że może być ciężko ze stworzeniem tego związku uczuciowego.

Zapraszam do powróżenia sobie – Wróżka Otylia

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę
Postaw tarota dla Wodnika – Wróżby Wodnik – Wróżba dla Wodnika

O mnie

Wróżka Otylia Wróżka Otylia - Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog
W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mojej pracy

opinie

"Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

Pani Anna


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

"Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4.5 stars
Ocena: 4.5 Głosy: 383


Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Wróżby z kart tarota

Pamiętaj, że o fachowości wróżki świadczą opinie jej klientów. Oferuję rozkładanie kart na różne okresy np: dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne dla wszystkich znaków zodiaku:

Czytaj więcej...

baran, rak, lew, panna, koziorożec, wodnik, waga, byk, bliźnięta, skorpion, strzelec, ryby. Magia i znaczenie kart tarota, ich tajemnice i moc pokazują mi bardzo często co jest pisane mi i moim klientom. Miej na uwadze, że na forach internetowych znajdziesz adresy wróżek, które mają różne umiejętności wróżenia i często wysokie ceny, więc zanim skorzystasz sprawdź opinie o nich. Wysoka cena wróżby nie zawsze idzie w parze z tym, że wróżba się sprawdzi. Moją specjalnością są wróżby miłosne, związki partnerskie, miłość karmiczna, uczucia, przeznaczenie, dopasowanie partnerskie: mąż - żona, związek partner - partnerka, ślub i data urodzenia. Jeżeli masz pecha, problemy i nie wiesz jakiego dokonać wyboru to zapraszam na wróżby. Często pytacie mnie: co mnie czeka ? czy będę zakochana ? gdzie jest i gdzie znajdę miłość, co zrobić i jak sprawić i rozpoznać czy on mnie kocha ? jaka będzie moja przyszłość i kiedy nastąpi szczęście ? Tarot spisuje się świetnie nie tylko przy takich pytaniach. Czy jest coś lepszego ? Piszecie: "szukam dobrej wróżki", prosicie o adresy wróżki a ja cały czas jestem tutaj do waszej dyspozycji.

Wróżby online

Najlepsza, prawdziwa, wiarygodna i bardzo dobra wróżka z polecenia, której szukasz w takich miejscach jak salon wróżb czy gabinet wróżb teraz dostępna jest on line.

Czytaj więcej...

Karty tarota przez internet czy telefon to oczywiście nie wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjność cen wróżb często przewyższają te na żywo. Szybka wróżba na przyszłość w Polsce i za granicą. Dobre namiary na wróżkę to podstawa jeżeli chodzi o stawianie kart tarota. Moje wróżbiarstwo czyli ezoteryka on-line to oferta, która obejmuje również doradztwo duchowe, porady życiowe i przepowiadanie przyszłości dla par. Jednocześnie informuję, że nie sprzedaję wróżb na allegro i nie wróżę telefonicznie przez sms ani 0 700. Moje rozkłady kart, ich interpretacja, doświadczenie i intuicja pozwalają mi oferować sprawdzające się wróżby w dziedzinach: praca, finanse, rodzina, miłość, uczucia, zdrowie, dom, szczęście, biznes, kariera, los, życie i wiara. Jeżeli jesteś zainteresowana moją wróżbą z kart tarota to prześlij mi pytania dotyczące przyszłości na maila i postaw tarota.